Ketel One Stage: JAAA! + DJ SZy & Huges - koncert

Ketel One Stage: JAAA! + DJ SZy & Huges - koncert
Muzyka JAAA! to transowy lot w krainę fantazji. Dźwięki to dla zespołu narzędzia służące do budowania opowieści, w których najważniejszym wątkiem są emocje.
Gdzie?
Klub Alchemia w Krakowie
Estery 5, 31-056 Kraków
Kiedy?
19 listopada 2016 od 21:30
Za ile?
10 zł

Krakowski Klub Alchemia zaprasza na koncert JAAA!

19 listopada 2016 roku o godzinie 21:30 w Krakowie przy ulicy Estery 5 szykuje się nietuzinkowe spotkanie. Koncert JAAA! to zawsze mocne i niepowtarzalne przeżycie! Każdy występ jest inny, ponieważ muzycy świetnie improwizują, korzystają z autorskich sampli, wykorzystują moc różnych syntezatorów. Trzy lata pracy Marka Karolczyka, Kamila Patera i Mirona Grzegorkiewicza zaowocowały albumem Remik. To prawie sześćdziesięciominutowa historia chłopca, który uciekając od ciemnego, niestety realnego świata kreuje własną rzeczywistość - bezpieczniejszą. Remik - outsider z konieczności, wyalienowany, wykluczony z codzienności żyje w wymyślonym przez siebie świecie z przyjacielem. Dzięki niemu nie jest samotny. Zyskał obrońcę i przyjaciela o imieniu Bujillo. Tworzą nietykalny duet. Razem eksplorują nieznane wymiary.

Muzyka JAAA! to transowy lot w krainę fantazji. Dźwięki to dla zespołu narzędzia służące do budowania opowieści, w których najważniejszym wątkiem są emocje.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

W czasach, gdy królują jednorazowe single i łatwe playlisty, koncepcyjny album "Remik" to prawdziwa uczta dla wielbicieli Sigur Ros, Moderat, Thoma Yorke’a, czy Depeche Mode. Nawiązania do muzyki tych twórców, zdaniem wielu słuchaczy i dziennikarzy, można dostrzec w Remiku. Artyści stronią od porównań, ponieważ chcą, by muzyka broniła się sama. Występy JAAA! to niezwykłe widowiska. Towarzyszą im niezwykłe animowane wizualizacje autorstwa Karoliny Głusiec (bardzo zdolnej animatorki, wielokrotnie nagradzanej).

Muzyka tkana emocjami i niezwykły, inspirowany nią obraz translokują publiczność w świat Remika, świat wypełniony przygodami.

Twórcy związani z JAAA! od dawna są już obecni w muzycznym środowisku: Robert Piernikowski z Markiem Karolczykiem tworzą "Napszykłat", Miron Grzegorkiewicz związany był między innymi z "HOW HOW" i "Daktari", Kamil Pater to były członek "Contemporary Noise Sextet".

Ketel One Stage: JAAA! + DJ SZy & Huges zapraszają w niezwykłą muzyczną podroż. Emocje, wzruszenia - gwarantowane! Zapraszamy! początek imprezy 21: 30. Bilety: 10 złotych!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl