Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

KęKę "Trzecie Rzeczy" - koncert

KęKę "Trzecie Rzeczy" - koncert
 
Album odniósł ogromny sukces, okrył się nawet złotem, a jest to powód do dumy, artysta był w trasie koncertowej z jej promocją aż dwanaście miesięcy.
gdzie?Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
kiedy?20 października 2017 od 20:00
za ile?35 zł

Kękę reprezentuje swoją osobą miasto Radom. Zrobił także wielki szum swoja płytą, pod tytułem: "Takie Rzeczy", która miała premierę w roku 2013, nakład Prosto Label. Na rynku przepełnionym nijakimi oraz skrojonymi pod utarte szablony medialne debiutującymi raperami - Kękę bardzo się wyróżniał, wręcz przykuwał wzrok i uwagę. Album odniósł ogromny sukces, okrył się nawet złotem, a jest to powód do dumy, artysta był w trasie koncertowej z jej promocją aż dwanaście miesięcy.

Teraz wraca na scenę z nowym krążkiem, który ledwie miesiąc od wydania stał się złotym. "Nowe Rzeczy" są opowieścią o wyjściu z nałogu, o nauce od nowa, jak ogarniać rzeczywistość na co dzień. Kękę stara się nikogo nie pouczać, ale mówić o ważnych rzeczach, swoim charakterystycznym, szorstkim, jednak dosadnym językiem, którego nie ubarwia frazesami. Odpowiedzialni za różnorodność muzycznej warstwy są: Uraz, DonDe, PLN.Beatz, Matek, Kubi Producent, Sergiusz, Deemz i Świerzba.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie na koncert rapera, który odbędzie się już 20-go października, w krakowskim Studenckim Centrum Kultury Politechniki "Kwadrat", znajdującym się przy ulicy Skarżyńskiego S. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl