KAZKA - koncert
Wielki sukces zespołu wynika z wyjątkowego wręcz głosu Sashy - wokalistki, utalentowanego również muzyka Dmitryego oraz opanowania multiinstrumentalisty Nikity.
Gdzie?
Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
6 marca 2019 od 19:00
Za ile?
100 zł

KAZKA jest absolutnym fenomenem muzycznym z Ukrainy. To zespół, który rozpoczyna właśnie swą pierwszą trasę koncertową po świecie, a na trasie znalazły się miasta europejskie oraz miasta Ameryki Północnej. Zatem KAZKA jest sensacją ukraińską oraz odkryciem tego roku. Ta wielce utalentowana formacja jest pierwszą grupą ukraińskojęzyczną, która zdobyła miejsce na TOP 10 w Global Shazam (kategoria najlepszy wykonawca) pośród krajowych artystów oraz stu najlepszych klipów (YouTube). Jakby gwiazda z nieba, formacja KAZKA wpadła na scenę muzyczną, przy czym niemalże natychmiast podbiła serca słuchaczy swymi unikatowymi piosenkami oraz wspaniałymi głosami.

KAZKA jest teraz muzycznym zespołem numer jeden na Białorusi, Ukrainie, a także w Rosji, Bułgarii, Kazachstanie oraz wielu innych państwach. Wielki sukces zespołu wynika z wyjątkowego wręcz głosu Sashy - wokalistki, utalentowanego również muzyka Dmitryego oraz opanowania multiinstrumentalisty Nikity. Formacja mogłaby być bez przeszkód definicją nowego muzycznego stylu!

Muzyka formacji jest mieszanką wyjątkowego popu i elementów electro-folkowych, które wykonują po ukraińsku. Ich debiutancka płyta, pod tytułem: "Karma" jest złożona z dziesięciu bardzo zmysłowych utworów o miłości, nadziei, rozczarowaniu, czy też o marzeniach. Głównym hitem jest "PLAKALA", która ma więcej niż sto dwadzieścia milionów wyświetleń na popularnym serwisie YouTube oraz prowadzi na listach często słuchanych piosenek na Łotwie, Ukrainie, Bułgarii, Kazachstanie, Armenii, Rosji, Uzbekistanie, Białorusi, czy Kolumbii.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go marca 2019 roku, do wrocławskich Zaklętych Rewirów, znajdujących się przy ulicy Krakowskiej 100. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 100 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl