Kayah & Wyrostek - koncert
Duet Kayah oraz Marcin Wyrostek to unikatowe przedsięwzięcie artystyczne, które pozwoliło połączyć utalentowanych oraz wybitnych artystów w jednym projekcie.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
28 kwietnia 2018 od 18:00
Za ile?
79 zł

Polska Filharmonia Bałtycka gościć będzie niezwykły duet: Kayah oraz Marcin Wyrostek. Już 28 kwietnia w sali koncertowej imienia Fryderyka Chopina w Gdańsku, o godzinie 18:00 rozpocznie się koncert Kayah & Wyrostek. Na scenie przy ulicy Ołowianka 1 ujrzymy i usłyszymy wokalistkę Kayah oraz akordeonistę Marcina Wyrostka. Towarzyszyć im będzie Iwona Zasuwa, od wielu już lat związana z chórem Kayah, a także artyści z projektu Coloriage na co dzień współpracujący z Marciem Wyrostkiem; w składzie: skrzypce - Mateusz Adamczyk, bas - Piotr Zaufal, instrumenty perkusyjne - Krzysztof Nowakowski.

Duet Kayah oraz Marcin Wyrostek to unikatowe przedsięwzięcie artystyczne, które pozwoliło połączyć utalentowanych oraz wybitnych artystów w jednym projekcie. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze utwory, które dla artystów mają niebagatelne znaczenie i wielokrotnie już inspirowały ich do dalszych działań. Będą to francuskie, brazylijskie i argentyńskie piosenki. W repertuarze pojawią się także utwory romskie. Kayah przygotowała niespodziankę dla publiczności. Podczas koncertu wysłuchać będzie można kultowych utworów artystki, ubranych w odświeżony, nowy, zaskakujący kostium.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl