Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Katowicki Kurort Muzyczny: Asi Mina & Wojciech Kucharczyk - koncert

Katowicki Kurort Muzyczny: Asi Mina & Wojciech Kucharczyk - koncert
 
Odbędzie się zatem aż siedem wieczorów w salach koncertowych oraz w klubach, w trakcie których zaprezentują się ciekawe formacje, jak również muzyczne projekty właśnie z miasta Katowice.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?12 listopada 2017 od 20:00
za ile?20 zł

Katowice - jedyne miasto w naszym kraju, które nosi zaszczytny tytuł nadany przez UNESCO, w roku 2015 - Miasto Muzyki. Tytuł ten miasto zawdzięcza szczególnie intensywnemu muzycznemu życiu, które jest tutaj prowadzone. Zatem Katowice są nie jedynie ważnym ośrodkiem muzyki poważnej, ale również miejscem, gdzie odbywa się bardzo intensywny rozwój bluesa, jazzu, elektronicznej muzyki, a także alternatywnej.

Koncerty odbywają się w granicach cyklu pod nazwą: Katowicki Kurort Muzyczny, w dniach od 4-go do 23-go listopada. Przybliżyć mają bogactwo muzyczne wszystkim słuchaczom z Trójmiasta oraz Sopotu. Odbędzie się zatem aż siedem wieczorów w salach koncertowych oraz w klubach, w trakcie których zaprezentują się ciekawe formacje, jak również muzyczne projekty właśnie z miasta Katowice.

Program, który zostanie Państwu zaprezentowany jest różnorodny i częściowo oddać ma wielowymiarowość życia muzycznego w Katowicach. Będzie więc spotkanie z trio wykonujące jazz - RGG Macieja Garbowskiego, pojawią się zjawiska stosunkowo młode trzymające się stylu muzyki alternatywnej, jak między innymi duety Fuck The People i The Party is Over. Usłyszymy też muzyczne eksperymenty Asi Miny oraz Wojtka Kucharczyka, którzy są twórcami legendarnej wytwórni, pod nazwą: Mik.Music.!.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na najbliższy koncert zapraszamy Państwa serdecznie już 12-go listopada 2017 roku, do sopockiego Teatru Boto znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 20:00, a bilety wstępu na nie kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl