Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Katka Kotecka i Zuzanna. Piosenka autorska - koncert

Katka Kotecka i Zuzanna. Piosenka autorska - koncert
 
Sama o sobie pisze, że piosenki dla niej są fotografiami ciągłych poszukiwań odpowiedzi oraz oswajania otaczającej rzeczywistości, jej własnego mikro-chaosu.
gdzie?Filiżanka i kubek
Emilii Plater 12, 81-777 Sopot
kiedy?18 listopada 2017 od 19:00
za ile?15 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Katkę Kotecką, która dla Was zaśpiewa, a także zagra na gitarze. Od 8 lat artystka zajmuje się autorskimi utworami, chociaż wiele melodii oraz tekstów powstało już wcześniej. Katka od 4 lat koncertuje bardzo regularnie w naszym kraju, jak również poza jego granicami, miedzy innymi w: Pradze, Wilnie i we Lwowie. Pisze i śpiewa wokalistka w języku polskim, jak również w języku angielskim i jest to śpiew smutny, ale płynący prosto z jej serca.

Sama o sobie pisze, że piosenki dla niej są fotografiami ciągłych poszukiwań odpowiedzi oraz oswajania otaczającej rzeczywistości, jej własnego mikro-chaosu. To fotografie ruchu. To poruszone lub tez prześwietlone obrazy momentów, które są zamknięte w słowach, w ramy dźwięku. Zuzanna według definicji pochodzącej ze słownika jest kompozytorką oraz tekściarą, która jednak wolałaby myśleć o samej sobie jak o dziewczynie, która pisze piosenki.

Gra na gitarze, a także na pianinie, a w ostatnim czasie zajmuje się coraz częściej swoim akordeonem. To co wydarzy się na scenie, musi być prawdziwe. Artystka stara się z wielką dozą szacunku podchodzić do dźwięków, do słów. Cokolwiek się wydarzy, to ona może o tym napisać. Jest to dla niej bardzo pokrzepiające. Właśnie w taki sposób najlepiej godzi się ze światem i z samą sobą.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy zatem już 18-go listopada 2017 roku, do sopockiej Filiżanki i Kubka. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 15 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl