Katarzyna Żak „Gadu, Gadu” - piosenki Agnieszki Osieckiej - koncert

Katarzyna Żak „Gadu, Gadu” - piosenki Agnieszki Osieckiej - koncert
Katarzyna Żak miała to szczęście, iż na swej drodze zawodowej spotkała, na przykład Wojciecha Młynarskiego, ale także samą Agnieszkę Osiecką.
Gdzie?
Prom Kultury Saska Kępa | Kino Kępa
Brukselska 23, 03-973 Warszawa
Kiedy?
8 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
20 zł

Wystąpią przed Państwem: Katarzyna Żak, która zaśpiewa, Bartłomiej Krauz zagra dla Was na akordeonie, Hadrian Filip Tabęcki zagra na fortepianie oraz Piotr Malicki, który z kolei zagra na gitarze.

Katarzyna Żak jest znaną filmową, telewizyjną oraz teatralną aktorką, a także wokalistką, która za tytuł koncertu wybrała utwór Agnieszki Osieckiej, brzmiący: „Gadu, Gadu”. Artystka zaśpiewa również piosenki, jak między innymi: "Szpetni czterdziestoletni", "Na całych jeziorach Ty", "Okularnicy", "Siedzę w Mławie", "Weselne dzieci", "Wariatkę","Balladę wagonową", czy też "Cygankę" i inne.

Katarzyna Żak miała to szczęście, iż na swej drodze zawodowej spotkała, na przykład Wojciecha Młynarskiego, ale także samą Agnieszkę Osiecką. Zaraz po skończeniu Szkoły Teatralnej, gdy była aktorką wrocławskiego Teatru Współczesnego, grała w przedstawieniu, pod tytułem: "Sztukmistrz z Lublina". Wspaniałą muzykę do niego komponował wówczas Zygmunt Konieczny, zaś wszystkie songi są zasługą Agnieszki Osieckiej.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Spotkanie Osieckiej, w czasie tygodniowych prób do premiery na młodziutkiej wówczas Katarzynie Żak - adeptce aktorskiej sztuki wywarło wielkie wrażenie.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 8-go listopada 2018 roku, do warszawskiego Promu Kultury Saska Kępa/Kino Kępa, znajdującego się przy ulicy Brukselskiej 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl