Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Katarzyna Vernet / Koncert Chopinowski

Katarzyna Vernet / Koncert Chopinowski
 
Artystka posiada duże doświadczenie, które zdobyła w trakcie swoich występów na licznych krajowych oraz międzynarodowych koncertach, recitalach oraz konkursach
gdzie?Restauracja Wierzynek w Krakowie
Rynek Główny 16, 31-008 Kraków
kiedy?25 września 2017 od 19:00
za ile?60 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Katarzynę Vernet, która jest absolwentką Muzycznej Akademii, w mieście Katowice. Artystka posiada duże doświadczenie, które zdobyła w trakcie swoich występów na licznych krajowych oraz międzynarodowych koncertach, recitalach oraz konkursach, między innymi: w Gottlingen i Etllingen. Katarzyna Vernet została nagrodzona dzięki Prezydentowi Katowic za jej wybitne muzyczne osiągnięcia, a także jest stypendystką Prezydenta Krakowa. Również nagrywała dla Radia Polskiego oraz dla Telewizji. Styl Vernet jest przepełniony lekkością i łagodnością, a zarazem wyrazistością i dynamiką.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 25 września 2017 roku, od godziny 19:00, w krakowskiej Restauracji Wierzynek, znajdującej się przy Rynku Głównym 16. Bilety na koncert Katarzyny Vernet kosztują 60 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl