Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Katarzyna Vernet / Koncert Chopinowski

Katarzyna Vernet / Koncert Chopinowski
 
Artystka nagrodzona jest przez Prezydenta Katowic za wybitne muzyczne osiągnięcia, jest również stypendystką Prezydenta Krakowa.
gdzie?Restauracja Wierzynek w Krakowie
Rynek Główny 16, 31-008 Kraków
kiedy?18 września 2017 od 19:00
za ile?60 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Katarzynę Vernet, która jest absolwentką Muzycznej Akademii, w mieście Katowice. Artystka ma bogate doświadczenie, które zdobywała w trakcie występów na licznych krajowych oraz międzynarodowych koncertach, a także na recitalach (jak miedzy innymi: Gottlingen i Etllingen) oraz konkursach. Artystka nagrodzona jest przez Prezydenta Katowic za wybitne muzyczne osiągnięcia, jest również stypendystką Prezydenta Krakowa. Katarzyna Vernet nagrywała dla radia Polskiego, a także dla Polskiej Telewizji. Styl kobiety jest przepełniony łagodnością oraz niezwykłą lekkością, a także dynamiką oraz wyrazistością.

Na koncert zapraszamy zatem już 18 września 2017 roku, od godzony 19:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w krakowskiej Restauracji Wierzynek. Znajdującej się przy Rynku Głównym 16. Wstęp na Koncert Chopinowski w wykonaniu Katarzyny Vernet kosztuje 60 złotych.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl