Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Katarzyna Pakosińska zaprasza na Małżeński Rajd Dakar

Katarzyna Pakosińska zaprasza na Małżeński Rajd Dakar
 
Fenomenalny Małżeński Rajd Dakar jest spektaklem opatrzonym potężną dawką energii i porcją ciepłego humoru.
gdzie?Scena teatralna NOT
Rajska 6, 80-850 Gdańsk
kiedy?4 listopada 2017 od 19:00
za ile?70 zł
organizatorMakroconcert

Czy jesteś zmęczony małżeńskimi kłótniami i ciągłymi potyczkami? A może związek, w który tak mocno się zaangażowałeś, przeżywa teraz kryzys? Jest zupełnie odwrotnie? Masz to szczęście w nieszczęściu i absolutnie bezkonfliktowo dogadujesz się ze swoją drugą połową i tylko rozważasz jak długo potrwa ta cisza przed burzą? Rutyna, proza życia, a w konsekwencji nieporozumienia dotyczą z pewnością każdej pary! Jak sobie radzić w takich sytuacjach? Jak podgrzewać uczucia w związku? Jak ożywić i odświeżyć wzajemne relacje?

Odpowiedź na postawione pytania, te oraz sporo innych, odnaleźć będzie można w komedii zatytułowanej Małżeński Rajd Dakar! Reżyser spektaklu, Sigitas Parulskis, to autor przebojowej komedii zatytułowanej "Kobieta Pierwotna". Twórca pragnie uświadomić wszystkim parom bezsens partnerskich konfliktów. Spory oraz zatargi przedstawia w niezwykle zabawny i błyskotliwy sposób wypełniony inteligentnym humorem. W rolach tytułowych ujrzymy niezwykle czarującą Katarzynę Pakosińską oraz znakomitego aktora teatralnego Mirosława Zbrojewicza.

Fenomenalny Małżeński Rajd Dakar jest spektaklem opatrzonym potężną dawką energii i porcją ciepłego humoru. Już niebawem każdy z Państwa będzie mógł zobaczyć go na przysłowiowe "wyciągniecie ręki"! Świetny aktorski duet zaprezentuje opowieść wypełnioną ambitnym żartem. Będzie to opowieść o miłości, zazdrości, rozdrażnieniu oraz wielu innych emocjach małżeńskich, które zwykle pojawiają się w historii każdej pary w ich zabieganym, codziennym, nudnym życiu. Historia ukazuje problem z perspektywy tak zwanego przymrużonego oka i osadza go w niecodziennej, iście fantastycznej scenerii.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy na spektakl, który na długo pozostanie w Państwa pamięci! MAŁŻEŃSKI RAJD DAKAR już niebawem na scenie Teatralnej NOT w Gdańsku przy ulicy Rajskiej 6. Zapraszamy 4 listopada! Spektakl rozpocznie się o godzinie 19:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl