Katarzyna Nosowska - Zmalowane Wrota - koncert

Katarzyna Nosowska - Zmalowane Wrota - koncert
Nie będzie to typowy, tzw.: one man show, nie będzie to też monodram, ani kabaret, czy również stand-up. Będzie to „sit down”, czyli pierwsze tego typu wydarzenie w naszym kraju!
Gdzie?
Teatr Muzyczny Roma - Scena Nova
Św. Barbary 12, 00-695 Warszawa
Kiedy?
4 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
169 zł

Katarzyna Nosowska otworzy „Zmalowane Wrota”. Czy Nosowska po tym, kiedy wygrała w Instagrama nawet z profesjonalnymi influencerami, stanie się najlepiej poczytną autorką powieści w roku 2018 i czy zacznie rapować na albumie „BASTA”? Czy po tym wszystkim jeszcze zdoła Was czymś zaskoczyć? Okaże się, że może, ponieważ artystka wymyka się znów sztywnym ramom, żeby w sposób wyjątkowy, kolejny raz podzielić się z całym światem swą wielką wrażliwością. Tej jesieni Nosowska stanie na scenie sama i będzie gadać do Was.

Nie będzie to typowy, tzw.: one man show, nie będzie to też monodram, ani kabaret, czy również stand-up. Będzie to „sit down”, czyli pierwsze tego typu wydarzenie w naszym kraju! Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na serię spektakli, które zawitają do pięknych sal w kilkunastu miastach polskich na jesieni 2019 roku. Nosowskiej na scenie towarzyszyć będzie szczególna oprawa, tak dźwiękowa jak również wizualna.

Zapraszamy już 4-go listopada 2019 roku, do warszawskiego Teatru Muzycznego Roma - Scena Nova, znajdującego się przy ulicy Świętej Barbary 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 169 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl