Kat & Roman Kostrzewski / Trasa "Popiór" - koncert

Kat & Roman Kostrzewski / Trasa "Popiór" - koncert
Artyści mają na koncie wiele lat doświadczenia scenicznego na wielkich festiwalach polskich, jak między innymi: Rock Arena, Metalmania, Jarocin
Gdzie?
A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
Kiedy?
12 kwietnia 2019 od 18:00
Za ile?
50 zł

1-go marca roku 2019 odbyła się premiera nowej płyty Kat & Roman Kostrzewski, pod tytułem: „Popiór". Jest to historia thrash and black metalu. Kultowa formacja, która tworzy wielką Trójcę Metalu Polskiego łącznie z Turbo oraz TSA. Po licznych konfliktach w formacji macierzystej KAT z gitarzystą, Irek Loth oraz Roman Kostrzewski postanowili, że powołają nowy byt do życia, bazując na niezbywalnych prawach autorskich i nie pozwalają odejść ich pracy twórczej zdobytej do tej pory, swymi kompozycjami, tekstami Romana Kostrzewskiego oraz współkompozycjami.

Artyści mają na koncie wiele lat doświadczenia scenicznego na wielkich festiwalach polskich, jak między innymi: Rock Arena, Metalmania, Jarocin, poza tym gościli na scenie razem z Metallicą, Motorhead, Iron Maiden, Hanoi Rocks. Charyzma Irka Lotha i Romana Kostrzewskiego w charakterze muzyków oraz instrumentalistów, czy Romana Kostrzewskiego w charakterze autora tekstów, a wszystko to połączone ze świetnymi gitarzystami pozwoliło na kontynuację drogi artystycznej. Jako owoce tej pracy mamy w zamian okazałą akceptację wiernych fanów i wiele koncertów, tak w kraju, jak również poza jego granicami.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go kwietnia 2019 roku, do wrocławskiego A2 - Centrum Koncertowego, znajdującego się przy ulicy Góralskiej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl