Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kasia Kowalska - koncert

Kasia Kowalska - koncert
 
Kasia Kowalska jest przede wszystkim wokalistką, ale również kompozytorką i autorką tekstów.
gdzie?Klub Stodoła - Main Stage
Stefana Batorego 10, 02-591 Warszawa
kiedy?29 października 2017 od 19:00
za ile?59 zł
organizatorSTODOŁA Centralny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Kasi Kowalskiej, który odbędzie się już 29-go października 2017 roku, w warszawskim Klubie Stodoła - Main Stage, znajdującym się przy ulicy Stefana Batorego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, zaś Klub będzie otwarty od godziny 18:00. Bilety wstępu na koncert kosztują 59 złotych.

Kasia Kowalska jest przede wszystkim wokalistką, ale również kompozytorką i autorką tekstów. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych oraz docenianych gwiazd na krajowej muzycznej scenie. Artyskta na swoim koncie ma liczne prestiżowe nagrody, jak miedzy innymi: Superjedynki, Fryderyki, MTV Music Awards European, a także więcej niż milion sprzedanych albumów. Wszystkie płyty Kasi pokryły się platyną - kilkakrotnie. Jest autorką bardzo wielu hitów, jak na przykład: "Prowadź mnie", "Wyznanie", "Coś optymistycznego", "Spowiedź", "To co dobre", "Antidotum", "Być tak blisko". Kowalska jest na scenie od ponad dwudziestu lat.

Od wydania na rynek pierwszego albumu minęło już dużo czasu. Bardzo dużo też zmieniło się w życiu wokalistki, to niektóre rzeczy zostały niezmienne, jak niecodzienna wrażliwość artystki na dźwięki oraz miłość ku muzyce, a także pasja, z jaką wykonuje swoje przeboje.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Teraz Kasia Kowalska prowadzi prace nad nowym albumem, który jest zapowiadany singlem, pod tytułem: "Aya". Premierę nowej płyty zaplanowano na rok 2017, jesień. Zatem zapraszamy Państwa na pełen magii i przebojów oraz ogromnej energii koncert.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl