Kasia Kowalska Akustycznie - koncert
Jest ona autorką licznych przebojów, na przykład: "Prowadź mnie", "Wyznanie", "Wyrzuć ten gniew", "Coś optymistycznego", "Spowiedź", "To co dobre", "Antidotum", "Być tak blisko".
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
4 marca 2018 od 19:00
Za ile?
70 zł

Kasia Kowalska jest wokalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Artystka ma ponad to, na swym koncie liczne prestiżowe nagrody, jak między innymi: SuperJedynki, Fryderyki, European Music Awards MTV, a także więcej niż milion sprzedanych albumów. Każda płyta Kowalskiej pokryła się platyną i to kilkakrotnie. Jest ona autorką licznych przebojów, na przykład: "Prowadź mnie", "Wyznanie", "Wyrzuć ten gniew", "Coś optymistycznego", "Spowiedź", "To co dobre", "Antidotum", "Być tak blisko". Jest obecna na muzycznej scenie od dwudziestu trzech lat.

Od wydania pierwszego albumu artystki minęło już wiele lat, wiele również zmieniło się w życiu Kowalskiej, ale pewne rzeczy zostały niezmienione: niecodzienna wrażliwość na dźwięki, pasja oraz wielka miłość do muzyki, z którą ją wykonuje.

Zatem serdecznie Państwa zapraszamy na koncert Katarzyny Kowalskiej, który odbędzie się już 4-go marca 2018 roku, w gdańskim Starym Meneżu, znajdującym się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Zaczynamy o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 70 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl