Kartky w Gdańsku "Dom na skraju tour" - koncert

Kartky w Gdańsku "Dom na skraju tour" - koncert
"Fuego Infinito", taki tytuł nosiła będzie ta płyta, to liryczna ognista podróż poprzez zakamarki umysłów ludzkich oraz hybryda muzyczna jaka rozpali najbardziej zlodowaciałe dusze.
Gdzie?
Klub muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk
Kiedy?
23 listopada 2019 od 20:00
Za ile?
35 zł

Agencja AIO bardzo serdecznie Państwa zaprasza na koncert premierowy Kartky'ego z płytą, pod tytułem: "Dom na skraju niczego"!

Przedstawiamy zatem Kartky'ego, który jest polskim raperem. W roku 2015 wydał album, noszący tytuł: „Shadowplay”. Za mastering i mix całości jest odpowiedzialny Bartosz Kasowski (3/4 UDGS). Wykonawczym producentem jest NoTime współpracujący z w/w. natomiast zdjęcia są zasługą Łukasza Matysiewicza (Relax). Natomiast okładkę zaprojektował sam Maciej Malik. Reżyserem i autorem teledysków jest zaś Patryk Vete Jagi współpracujący z Filmvision. Tematyczne konsultacje oraz projekty wlepek, jak również nieoceniony wkład do procesu twórczego teledysków, czy też koncepcji miała Emilia Wilk Evilvision. Album został niezwykle ciepło przyjęty przez fanów tegoż gatunku. Po przyjętym rewelacyjnie "Shadowplay", który pochodzi z Bytomia nie ma zamiaru ochłonąć i pragnie rozgrzać Państwa do czerwoności swym nowym albumem. "Fuego Infinito", taki tytuł nosiła będzie ta płyta, to liryczna ognista podróż poprzez zakamarki umysłów ludzkich oraz hybryda muzyczna jaka rozpali najbardziej zlodowaciałe dusze. Płyta w wersji LTD miała premierę 4-go grudnia 2015.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 23-go listopada 2019 roku, do gdańskiego Klubu muzycznego Parlament, znajdującego się przy ulicy Świętego Ducha 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl