Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Karpaty Magiczne - koncert

Karpaty Magiczne - koncert
 
Formacja Magiczne Karpaty zagra autorską muzykę, którą komponują i aranżują już od dziewiętnastu lat.
gdzie?Zalew Nowohucki
Bulwarowa, 31-907 Kraków
kiedy?25 czerwca 2017 od 19:30
za ile?bezpłatnie

Zalew Nowohucki stanie się areną ciekawego wydarzenia muzycznego. Już 25 czerwca w Krakowie, przy ulicy Bulwarowej wystąpi formacja muzyczna Karpaty Magiczne. Grupa celebrować będzie niezwykłe święto letniego przesilenia.

Projekt ukryty pod nazwą Magiczne Karpaty (Magic Carpathians Project) już od piętnastu lat konsekwentnie realizuje zamierzony cel. Grupa specjalizuje się w hybrydycznej muzyce, która wymyka się określeniom gatunkowym. Inspirowana jest muzycznymi tradycjami osadzonymi w terenie łuku Karpat oraz Centralnej Azji, ale tak naprawdę wyrasta z potrzeby i ducha improwizacji. Muzycy wykorzystują oryginalne brzmienie niespotykanych instrumentów. W instrumentarium zespołu wykorzystywane są: fujara pasterska ze Słowacji, organki lu-sheng z Chin oraz cymbały santoor z Indii. Instrumenty te świetnie współgrają z niezwykłym, charakterystycznym wokalem i odnajdują nowatorski wymiar ukryty w kontekście współczesnych muzycznych idiomów, które nie stronią od preparowanych gitar elektrycznych oraz elektroniki analogowej domowej produkcji.

Formacja Magiczne Karpaty zagra autorską muzykę, którą komponują i aranżują już od dziewiętnastu lat. Koncert przygotowany został specjalnie na tę niezwykłą noc przesilenia. Z pewnością przyniesie liczne zróżnicowane brzmienia. Będzie to kolaż elementów rytualnej muzyki oraz dynamicznych post-rockowych brzmień.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl