Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Karpacz Cover Session

Karpacz Cover Session
 
Ze sceny popłyną dźwięki kultowych kawałków. Wśród nich na pewno pojawią się: „Layla”, „I Was Made For Loving You”, „Kwiaty we włosach” czy „(I Can’t Get No) Satisfaction”.
gdzie?Deptak w ciągu ulicy Konstytucji 3 Maja
Konstytucji 3 Maja, Karpacz
kiedy?19 sierpnia 2017 od 17:00 do 22:00
za ile?bezpłatnie
organizatorMiasto Karpacz

Miasto Karpacz zaprasza na plenerową imprezę, która odbędzie się 19 sierpnia na deptaku przy ulicy Konstytucji 3 Maja. To druga już odsłona Karpacz Cover Session! Fantastyczne wydarzenie muzyczne rozpocznie się o 17:00 i potrwa do godziny 22:00. Serdecznie zapraszamy!

Były już Gwiazdy Rock’n’Rolla, teraz przyszła pora na nieco inne brzmienia. Tym razem będzie mocniej i głośniej, 19 sierpnia w Karpaczu zanosi się na rockowy odjazd! Chociaż organizatorzy zapewniają, że nie zapomną o dobrym, starym bigbicie, który zaplanowano jako rozgrzewkę.

Ze sceny popłyną dźwięki kultowych kawałków. Wśród nich na pewno pojawią się: „Layla”, „I Was Made For Loving You”, „Kwiaty we włosach” czy „(I Can’t Get No) Satisfaction”. Kapele naśladować będą gwiazdy nie tylko aranżacyjnie i wokalnie, lecz także wizualnie. Organizatorzy zachęcają turystów oraz mieszkańców do przebrania się - zaplanowano konkursy oraz nagrody!

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Zanosi się na niezłą imprezę! Oj zapłoną lasy, oj zapłoną góry!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl