Karnawałowe bale dla dzieci
Szelest sukien balowych, niebanalne akcesoria oraz dodatki, błysk biżuterii, makijaż dobrany odpowiednio do stylizacji, staranna fryzura, jak również ogromny apetyt na dobrą zabawę.
Gdzie?
Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
Kiedy?
5 stycznia 2019 od 12:00
Za ile?
10 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert przeznaczony dla rodziców z dziećmi, który połączymy z karnawałowymi zabawami dopasowanymi świetnie do głównego tematu koncertu oraz do wieku dzieci. Ponad to odbędą się wspólne tańce do muzyki granej na żywo, aktorskie scenki, wizualizacje, które są dopasowane do tematu balu.

Szelest sukien balowych, niebanalne akcesoria oraz dodatki, błysk biżuterii, makijaż dobrany odpowiednio do stylizacji, staranna fryzura, jak również ogromny apetyt na dobrą zabawę. To brzmi niczym scenariusz dla ludzi dorosłych? Ale tym razem to właśnie dzieci wybiorą się na balowe koncerty do wspaniałych wnętrz Filharmonii, znajdującej się na Ołowiance.

W południe, w wybrane przez nas soboty karnawałowe, w przebraniach oraz ze sporym zapasem dobrego humoru zaprosimy Was serdecznie na spotkania z uwielbianymi przez Was bohaterami baśniowymi. Pośród naszych propozycji każdy z Was odnajdzie coś dla siebie. Strój, jaki obowiązuje: mile widziane są przebrania karnawałowe, ale unikajmy dodatkowych akcesoriów, jak miedzy innymi: różdżki, miecze itd., uwzględniając Wasze bezpieczeństwo.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Bale są przeznaczone dla milusińskich w wieku od pięciu do dziesięciu lat. Trwają natomiast około sześćdziesięciu do siedemdziesięciu minut. Program wydarzenia obejmuje tańce, jak: Macarena, Samba; muzykę z bajek: Smerfy, Różowa Pantera, Madagaskar; Slavica Kids, czyli fitness przeznaczony dla dzieciaków, ale w stylu ludowym.

Zaś na dobry początek mamy prawdziwą gratkę dla sympatyków rakiet, obcych oraz badaczy gwiazd. W podróż kosmiczną zaprosi Państwa sławny astronom z Gdańska - Jan Heweliusz. Towarzyszyć będzie mu żona Elżbieta, a także pomocny będzie Detektyw Puzon i Panna Samba. Wszyscy razem odkryją uroki nieznanych jeszcze tanecznych rytmów oraz zorganizują niezwykłą dyskotekę międzyplanetarną.

Wystąpią przed Państwem:
Natalia Walewska – skrzypce, Anna Śmiszek-Wesołowska – zagra na wiolonczeli, Sławek Iwaniak – altówka, Adam Wiśniewski – puzon, Aleksandra Kurnyta - perkusja, Rafał Lewandowski – fortepian, Justyna Bolek – taniec, Agata Wianecka – jako śpiewająca aktorka i Bogdan Smagacki – jako śpiewający aktor.

Impreza odbędzie się już 5-go stycznia 2019 roku, w gdańskiej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Zaczynamy o godzinie 12:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl