Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Karnawał z Gwiazdą: Alicja Węgorzewska

Karnawał z Gwiazdą: Alicja Węgorzewska
 
Program wypełniają największe przeboje operetkowe i musicalowe, a całość idealnie uzupełniają walce, marsze oraz polki, które wykona niezastąpiona orkiestra Cappelli Gedanensis.
gdzie?Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
kiedy?14 stycznia 2018 od 17:00
za ile?70 zł

Karnawałowe Koncerty, są wydarzeniem niezwykłym, jednym z najciekawszych,jeżeli chodzi o europejski kalendarz koncertowy. Zapewne każdy miał wielką ochotę, by wziąć w takim wydarzeniu udział. Czy nie macie ochoty oprócz polek, walców i marsza, usłyszeć także wspaniałych wokalistów? Już niebawem będziecie mieli taką możliwość! Zapraszamy bardzo serdecznie 14.01.2018 roku do Gdańska do Starego Maneżu o godzinie 17.00!

Alicja Węgorzewska, znakomitość, wybitna mezzosopranistka pochodząca z Polski, ma na swoim koncie występy na największych europejskich scenach. Występowała także w prestiżowej sali Concertgebouw znajdującej się w Amsterdamie czy w berlińskiej Konzerthaus. Warto również wspomnieć o jej występie podczas koncertu zorganizowanego z okazji 40 rocznicy pracy twórczej Katii Ricciarelli. Koncert miał miejsce w La Fenice w Wenecji.

Program wypełniają największe przeboje operetkowe i musicalowe, a całość idealnie uzupełniają walce, marsze oraz polki, które wykona niezastąpiona orkiestra Cappelli Gedanensis. Koncert karnawałowy prowadzić będzie młody dyrygent Rafał Kłoczko, który miał już okazję asystować podczas Festiwalu Operowego, który odbył się w Salzburgu, przy Filharmonikach Wiedeńskich.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Tacy artyści i takie dzieła, to najlepsza recepta, by spędzić miło, styczniowy wieczór.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl