Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

KARMA WRACA - koncert

KARMA WRACA - koncert
 
Wszystko co Państwo postanowią przynieść przeznaczone jest do Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt, o nazwie: "Podaj Łapę".
gdzie?Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka
Potocka 14, 01-650 Warszawa
kiedy?9 września 2017 od 18:00

Pomóż proszę zwierzakom i w zamian za to, posłuchaj świetnej muzyki! Wstęp stanowi puszka lub torba karmy dla zwierząt pochodzących ze schronisk. Potrzebne są również piłeczki i gryzaki, które urozmaiciły by ich smutne życie. Wszystko co Państwo postanowią przynieść przeznaczone jest do Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt, o nazwie: "Podaj Łapę".

Informacje o zespołach, które przed Wami wystąpią:

Nanovo - jest nazwą naszego zespołu, który tworzy oraz gra materiał własny wspólnie zaczynając od 2016 roku, od czerwca. Skład ostateczny sformalizował się w roku 2016/17, w momencie dołączenia do grupy drugiej gitary. Poruszają się oni po klimatach rockowych, ale trudno im równocześnie określić rodzaj granej muzyki. W repertuarze znajdą Państwo, tak spokojne, a nawet melancholijne piosenki, jak i brzmiące ostro rytmy punkowe.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Chaostream jest to zespół, który składa się z muzyków posiadających różne charaktery oraz różne podejścia i koncepcje muzyczne. Mieszanka ta sprawia, iż wytwarza się chaos pozorny, który jest spowodowany różnicami, ale wszystko się krystalizuje w fuzji brzmienia ciężkiego, a także melodyjności. Nie posiadamy gatunku określonego, taki stan rzeczy jest swego rodzaju kompromisem.

Hate's Peach - cztery osoby do stolicy przyjechały z pełnymi słoików torbami jakiś czas temu. Mieli wówczas zamiar, by podbić rynek muzyczny. Wzięli się jednak za granie ciężkie i przeszło im obok nosa stworzenie chwytliwego "Despacito" i rytmów latynoskich. Członkowie zespołu są w wieku już uznawanym za starczy (i słusznie), a ich muzyka krąży wokół punk rocka, metalu, ballad i core'a.

Na koncert zapraszamy 9 września 2017 roku, do warszawskiego Potoku - Drugiego Domu Ludzi Rocka, od godziny 18:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl