Karaś / Rogucki - Bolesne strzały w serce - koncert

Karaś / Rogucki - Bolesne strzały w serce - koncert
Sam Piotr Rogucki o piosence, pod tytułem: „Bolesne strzały w serce”: Jest to utwór, który zwraca się do Państwa z zapytaniem, na ile możliwa jest miłość w rzeczywistości cybernetycznej gonitwy.
Gdzie?
Zaklęte Rewiry
Krakowska 100, 50-427 Wrocław
Kiedy?
21 lutego 2020 od 20:00
Za ile?
65 zł

KARAŚ/ROGUCKI jest duetem, jaki pojawił się na rynku krajowym po ogłoszeniu zawieszenia działania formacji Coma oraz The Dumplings. Członkowie zespołu dali się wcześniej poznać dzięki swemu coverowi T.Love, pod tytułem: „1996”. A teraz pokazują całemu światu próbkę materiału autorskiego w singlu, pod tytułem: „Bolesne strzały w serce”. Piosence towarzyszy pokręcony oraz mroczny teledysk, wyreżyserowany przez Przemka Dzienisa.

Sam Piotr Rogucki o piosence, pod tytułem: „Bolesne strzały w serce”: Jest to utwór, który zwraca się do Państwa z zapytaniem, na ile możliwa jest miłość w rzeczywistości cybernetycznej gonitwy. Czyżby wrażenia, jakie odczytujemy będąc w sieci są podobne do tych, jakie odczuwalibyśmy w prawdziwym świecie? Równocześnie to utwór o tym, jakże trudno jest nasycić się sławą wirtualną, jak również o niepokojach, jakie odczuwamy w momencie zaprzestania interesowania się nami w społecznościowych mediach.

Kuba Karaś o powstawaniu piosenki oraz teledysku do wyżej wymienionego utworu: Jak większość piosenek z debiutanckiej płyty duetu KARAŚ/ROGUCKI powstał on podczas wyjazdu do miejsca odosobnionego, znajdującego się na wyspie Bornholm. Tutaj artyści mogli się skupiać jedynie na tworzeniu muzyki.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Jeśli zaś chodzi o klip, można rozumieć go jako pewnego rodzaju odzwierciedlenie naszych relacji, podejmujemy próbę uzupełniania się, wymiany pomysłów, aby ostatecznie tworzyć ważny i spójny przekaz duetu.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 21-go lutego 2020 roku, we wrocławskich Zaklętych Rewirach, znajdujących się przy ulicy Krakowskiej 100. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 65 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl