Kąpiel w dźwiękach mis i gongów

Kąpiel w dźwiękach mis i gongów
Archaiczny dźwięk zdaje się być wirującą energią, która potrafi przeniknąć nasze ciało, dotrzeć do jego każdej niemalże komórki, wprowadzić ją w ruch, regenerować i oczyścić...
Gdzie?
Opera Leśna / The Forest Opera
Moniuszki St. 12, 81-825 Sopot
Kiedy?
6 marca 2018 od 19:00 do 20:00
Za ile?
35 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kąpiel comiesięczną, która odbywa się we wspaniałych dźwiękach. Kąpiel ta odbędzie się w uroczym miejscu, jakim jest niewątpliwie Opera Leśna, w mieście Sopot, przy ulicy Moniuszki Stanisława 12. Wydarzenie odbędzie się już 6-go marca 2018 roku, o godzinie 19:00. Bilety wstępu kosztują 35 złotych.

Zapraszamy zatem Państwa, byście zanurzyli się w dźwiękach gongów, mis oraz dzwonków, aby oddać swoje ciało magii brzmień i relaksacji, aby móc przywrócić harmonię wewnętrzną, jak również uporządkować swój zewnętrzny świat. Archaiczny dźwięk zdaje się być wirującą energią, która potrafi przeniknąć nasze ciało, dotrzeć do jego każdej niemalże komórki, wprowadzić ją w ruch, regenerować i oczyścić... Nasze spotkania mają zatem charakter kąpieli grupowej właśnie w dźwiękach, a odmiennym i bardziej subtelnym okazuje się indywidualny wewnątrzkomórkowy masaż dźwiękiem.

Prócz tego, iż masaż rozluźni nasze ciała i ich mięśnie, to potrafi również zniwelować bezsenność, dokuczliwe bóle w kręgosłupie oraz wspomaga nasz system immunologiczny. Po tym masażu powinniśmy poczuć się zrelaksowani i połączeni w jedną całość z naszymi duszami, daje nam to poczucie bezpieczeństwa, iż cokolwiek się stanie, to skończy się to dobrze. Nasza świadomość się poszerza, a percepcja w postrzeganiu otaczającego nas świata również staje się obszerniejsza. Nasze życie wreszcie może popłynąć w harmonii. Zatem na spotkanie zapraszamy w wygodnym stroju do leżenia, a ze sobą zabieramy koc i karimatę.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Jeśli chcecie Państwo doświadczyć niezwykłej podróży do głębi samych siebie to serdecznie zapraszamy. Jednak w naszym seansie uczestniczyć nie mogą osoby posiadające rozrusznik serca. Na teren amfiteatru wjeżdżamy na hasło brzmiące: "Gongi". Zapisy będą prowadzone pod numerem telefonu: 722303520 poprzez wiadomość sms.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl