Kapela Timingeriu - koncert
Kapela Timingeriu jest to formacja rodzinna, która powstała z naturalnie wypływającej potrzeby doświadczania muzyki w formie sytuacji w konkretnym czasie, miejscu oraz kontekście.
Gdzie?
Muszla koncertowa
Frederyka Chopina 30, 72-600 Świnoujście
Kiedy?
13 sierpnia 2018 od 20:15
Za ile?
bezpłatnie

Kapela Timingeriu jest to formacja rodzinna, która powstała z naturalnie wypływającej potrzeby doświadczania muzyki w formie sytuacji w konkretnym czasie, miejscu oraz kontekście. Muzykowanie dla członków zespołu jest pretekstem, by się spotkać, jak również żywą oraz otwartą sytuacją. Śpiewają i grają przede wszystkim cygańską muzykę, ale także bałkańską, żydowską i inne piękne melodie, czy piosenki - lubiane, znane, jak również zapomniane oraz odkrywane na nowo. Wspólne granie to podróżowanie oraz powracanie na kanapę we własnym domu, ponad to są to spotkania chwilowe lub nieco dłuższe, sposób na przebywanie razem.

Na koncert kapeli Timingeriu zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 13-go sierpnia 2018 roku, do Świnoujścia, do Muszli Koncertowej, znajdującej się przy ulicy Fryderyka Chopina 30. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:15 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl