KAMP! Live Wrocław - koncert
"DARE", wydany we wrześniu okazał się jednym z najciekawszych albumów elektronicznych roku 2018, potwierdzając wysoką pozycję KAMP na scenie polskiej muzyki.
Gdzie?
Restauracja Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-152 Wrocław
Kiedy?
15 marca 2019 od 20:00
Za ile?
50 zł

Po potężnej trasie koncertowej, odbywającej się na jesieni, zespół KAMP! wraca z serią następnych koncertów, zamykając tym samym Zimę oraz wchodząc energetycznie w okres Wiosny 2019 roku. "DARE", wydana w tamtym roku trzecia płyta formacji całkowicie zmieniła koncerty chłopaków, o czym chcielibyśmy byście się Państwo przekonali na własne uszy i oczy w jednym z 11-stu miast polskich, które w lutym, macu oraz kwietniu. Grupa pojawi się w klubach, gdzie artysta nie miał jeszcze okazji wybrzmieć na żywo. A dodatkowo w granicach trasy formacja odwiedzi ponownie Warszawę, a także Wrocław.

"DARE", wydany we wrześniu okazał się jednym z najciekawszych albumów elektronicznych roku 2018, potwierdzając wysoką pozycję KAMP na scenie polskiej muzyki. Od dekady są jedną z ważniejszych polskich grup elektronicznych. Wydawali oni swą muzykę całkowicie za darmo, używając w tym celu jedynie sieci, zaś kontakt z fanami starając się podtrzymywać już od pierwszych, wyprzedanych koncertów. Natomiast w roku 2012 ukazał się ich debut, który okazał się przełomem w karierze, noszącym tytuł: "KAMP!". Album cieszył się wielkim powodzeniem, po dziś dzień sprzedali około dwunastu tysięcy egzemplarzy tego debiutu. Jednocześnie z działalnością na rynku polskim, przyszedł im sukces zagraniczny. Jedni z pierwszych, właśnie muzycy KAMP! rozpoczęli regularnie koncertować. Były to występy podczas zagranicznych festiwali oraz na imprezach showcase'owych. Za sobą mają, między innymi trasy po Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii, jak również występy na ważnych imprezach, na przykład amerykański SXSW oraz The Great Escape (Wielka Brytania).

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go marca 2019 roku, do wrocławskiej Restauracji Stary Klasztor, znajdującej się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 50 złotych.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl