KAMP! Live - koncert
Członkowie zespołu zatem wracają do korzeni. Przy czym pozwolą sobie na większą zabawę, jak również improwizację, co połączą z całkowicie nową jakością w czasie występów na żywo.
Gdzie?
Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
Kiedy?
17 stycznia 2020 od 20:00
Za ile?
49 zł

KAMP! - Live zawita w Starym Klasztorze!

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 17-go stycznia 2019 roku, we wrocławskiej Sali Gotyckiej, przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 49 złotych. Z materiałów zebranych w trakcie koncertów festiwalowych letnich formacja wydaje nową płytę Live i zaprezentuje ją publice wrocławskiej podczas koncertu.

KAMP! wracają do formuły, tak zwanych: full live actów. Zaraz po ostatnim albumie, pod tytułem: "Dare", bardzo szybko okazało się, iż większości tych piosenek nie można przełożyć na koncertowy materiał. Po jakże krótkiej frustracji grupa zdecydowała się na zmiany. Ostatnie 2 lata ewoluował sposób zespołu konsumpcji muzyki i nagromadziła się w nich wielka potrzeba, by swą pasję przekazać do klubowej muzyki w bardzo szczery oraz prosty sposób. Także wprost z ich serc płynie całkiem nowy materiał na inną formułę live. Członkowie zespołu zatem wracają do korzeni. Przy czym pozwolą sobie na większą zabawę, jak również improwizację, co połączą z całkowicie nową jakością w czasie występów na żywo. Zapraszamy serdecznie.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl