KAMP! - Don't Clap Hands / Let`s play
Aktualnie KAMP! powraca z trzecim krążkiem, który ma charakter albumu studyjnego. Pierwszym utworem, który promuje wydawnictwo jest kawałek „Don’t Clap Hands”.
Gdzie?
Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB)
Wystawowa 1, 51-618 Wrocław
Kiedy?
5 października 2018 od 21:00
Za ile?
49 zł

Wrocławskie Centrum Kongresowe, scena RCTB przy ulicy Wystawowej 1, 5 października gościć będzie formację KAMP!, która po raz kolejny rusza w trasę. O godzinie 21.00 rozpocznie się koncert, podczas którego usłyszeć będzie można stare oraz najnowsze kawałki zespołu. KAMP! rusza z nowym albumem. Trasa koncertowa wiedzie niemal przez całą Polskę. Minęły już trzy lata od ostatniej nowości. Tym razem, muzycy zaprezentują singiel zatytułowany "Don't Clap Hands". Koncerty odbędą się w dwunastu polskich miastach, serdecznie zapraszamy!

KAMP! - jeden z najistotniejszych elektronicznych zespołów w Polsce. To autorzy remiksów wykonanych dla Brodki, Dawida Podsiadło, a także ubiegłorocznego hymnu Męskiego Grania. Sześć lat temu na rynku muzycznym ukazał się debiutancki album formacji zatytułowany po prostu: „KAMP!”. Do dnia dzisiejszego album sprzedał się w sporym nakładzie, prawie trzynastu tysięcy egzemplarzy. Sukces w Polsce pojawił się niemal jednocześnie z zagranicznym sukcesem. Formacja KAMP! pochwalić się może trasami po Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii oraz występami na tak istotnych imprezach jak amerykański festiwal filmowy SXSW czy brytyjski Festiwal Nowej Muzyki: The Great Escape. Druga płyta zespołu pt. „Orneta” pojawiła się pod koniec roku 2015 i była albumem wielu klimatów: tanecznego, kontemplacyjnego, melancholijnego i porywającego, intrygującego jednocześnie. W 2017 roku muzycy z KAMP! współpracowali z Bartoszem Dziedzicem, cenionym producentem, w efekcie współpracy powstały utwory „Turn My Back On You” i „Deny”.

Aktualnie KAMP! powraca z trzecim krążkiem, który ma charakter albumu studyjnego. Pierwszym utworem, który promuje wydawnictwo jest kawałek „Don’t Clap Hands”. Producent zespołu, Radek, twierdzi, że ”Don’t Clap Hands" stanowi kompilację piosenkowości i melodyjności debiutanckiego albumu, z mocniejszym elektronicznym podejściem znanym już z albumu "Ornety". Nowy album będzie rozpięty pomiędzy tropikalnymi klimatami preferowanymi przez DJ Snake'a oraz miękkim techno znanym z Kompakt Records. Nadchodzący album KAMP! ukazać się ma właśnie dziś, 17 września pod egidą wydawnictwa AGORA. Materiał z płyty usłyszeć będzie można przedpremierowo podczas imprez: festiwal Audioriver, festiwal Kraków Live oraz białostocki Up To Date.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Po premierze nowego albumu zaplanowano trasę koncertową KAMP!, która poprowadzi przez sceny najważniejszych polskich miast. Tym razem koncerty organizowane będą przez Follow The Step - agencję, która zaproponowała zupełnie nową odsłonę kultowego już KAMP!.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl