Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kameralny koncert brazylijskiej gwiazdy Liz Rosa w Lucciole

Kameralny koncert brazylijskiej gwiazdy Liz Rosa w Lucciole
 
Artystka porusza się w klimatach Samby & Jazzu, czyli w mieszance dźwięków poruszających serca każdego wrażliwego melomana.
gdzie?Lucciole
Al. Niepodległości 86, 02-585 Warszawa
kiedy?10 sierpnia 2017 od 19:00
za ile?50 zł

W warszawskim klubie Lucciole przy alei Niepodległości 86 zaplanowano niezwykłe wydarzenie muzyczne. 10 sierpnia, punktualnie o 19:00 na scenie klubu pojawi się Liz Rosa wokalistka rodem z Brazylii. Artystka porusza się w klimatach Samby & Jazzu, czyli w mieszance dźwięków poruszających serca każdego wrażliwego melomana. Latynoamerykański rytm, matowa barwa głosu oraz miłe dla ucha brzmienie języka portugalskiego oraz improwizacje z udziałem niewielkiej grupy melomanów to prawdziwa konieczność w kalendarzu muzycznym sierpnia.

Liz Rosa, z którą niektórzy melomani mogli spotkać się w ubiegłym roku podczas fenomenalnego festiwalowego koncertu podczas Wschodu Piękna, odwiedzi Warszawę raz jeszcze i wystąpi podczas jedynego koncertu właśnie w Warszawie. To już za parę dni pojawi się szansa posłuchania artystki podczas kameralnego, prywatnego koncertu w kawiarni Lucciole. Wokalistka wystąpi w towarzystwie utalentowanych muzyków:

saksofon - Grzech Piotrowski,
bas - Bartozzi Wojciechowski,
perkusja - Grzegorz Grzyb.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

To niezwykła uczta dla melomanów, a liczba miejsc na imprezę jest niezwykle ograniczona. Bilety można kupić przez stronę on-line, albo bezpośrednio w lokalu. Tradycyjnie, w dniu koncertu cena za bilet wzrośnie, choć prawdę mówiąc, organizatorzy wątpią, czy jeszcze jakieś bilety będą dostępne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl