KALIBER 44 zagra w Starym Klasztorze!
Każdy z tych albumów jest inny. Każdy też obrazuje kolejny etap w rozwoju zespołu.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
15 września 2018 od 20:00
Za ile?
45 zł

W imieniu wROCKfest.pl zapraszamy Państwa serdecznie na koncert legendarnej formacji polskiego hip-hopu. Już 15 września, w przestrzeni koncertowej Sali Gotyckiej we wrocławskim Starym Klasztorze pojawi się KALIBER 44! Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Zapraszamy!

KALIBER 44 to pionierzy oraz legenda hip-hopu w Polsce. Grupę zalicza się do najistotniejszych przedstawicieli gatunku. Albumy tej formacji noszą miano kultowych, a same koncerty przyciągają tłumy fanów. Dwa lata temu Kaliber powrócił z nową płytą zatytułowaną: „Ułamek tarcia". Ubiegły rok był dla formacji niekończącym się pasmem sukcesów. Płyta „Ułamek tarcia” osiągnęła status złotej płyty. Kaliber 44 jest w doskonałej formie. Za nimi jest już kilkadziesiąt niesamowitych, energetycznych koncertów. Usłyszeć ich można było podczas takich festiwali jak Solidarity of Arts, OFF, Hip Hop Kemp Orange Warsaw!

W repertuarze wrocławskiego koncertu pojawią się największe przeboje grupy! Joka i Abradab zaznaczają, że mimo,iż chwilę ich nie było, zaczynają tam, gdzie skończyli. Przypomnijmy, że formacja Kaliber 44 powstała w roku 1994. W świecie muzycznym zaistnieli dzięki inicjatywie braci, raperów Michała Martena (aka „Joka”)i Marckina Martena (aka „abradAb”). Niedługo po debiucie do formacji dołączył „Magik” Piotr Łuszcz, który po ukazaniu się dwóch płyt rozszedł się z Kalibrem, by założyć równie kultową grupę, słynną Paktofonikę. Kaliber ma na koncie cztery studyjne albumy: „Księgę tajemniczą. Prolog”, o którym mówi się, że to prekursor nurtu hardcore psychorap, album „W 63 minuty dookoła świata”, album „3:44”, a także najnowszy zatytułowany “Ułamek tarcia”.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Każdy z tych albumów jest inny. Każdy też obrazuje kolejny etap w rozwoju zespołu. Kaliber pochwalić się może przebojami, które do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością. Są to, miedzy innymi: "Psychodela", "Gruby czarny kot", "Plus i minus (+i-)", "Nasze mózgi wypełnione są Marią", "Konfrontacje", "Film", "Normalnie o tej porze" oraz "Nieodwracalne zmiany". Serdecznie zapraszamy! Kaliber 44 w Starym Klasztorze!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl