Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kadavar - koncert

Kadavar - koncert
 
Kadavar jest zespołem pochodzącym z Niemiec, który gra stoner rocka oraz rocka psychodelicznego, doom i hard rocka.
gdzie?Progresja Music Zone - Duża Scena (Main Stage)
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
kiedy?2 listopada 2017 od 18:30
za ile?65 zł

Knock Out Productions serdecznie Państwa zaprasza na dwa koncerty formacji Kadavar w naszym kraju. Powracają oni do Polski po małej przerwie, ponieważ w roku 2015 na polskich koncertach promowali płytę, pod tytułem: "Berlin". Teraz mistrzowie klimatu retrorockowego pracują intensywnie nad czwartym studyjnym albumem.

Kadavar jest zespołem pochodzącym z Niemiec, który gra stoner rocka oraz rocka psychodelicznego, doom i hard rocka. Wcześniejsze koncerty tego zespołu w naszym kraju, zapewne po dziś dzień są pamiętane przez licznych fanów, kochających granie ze stonerem, psychodelią, hardrockowymi riffami oraz ciężarem doom metalu. Właśnie z takich elementów są złożone kompozycje Christopha "Lupusa" Lindemanna oraz Bartelta "Tigera", a także grającego w formacji od roku 2013 "Dragona", czyli Simona Bouteloupa.

Zespół rozpoczął swoją działalność w roku 2010, w mieście Berlin. To swego rodzaju wehikuł czasu, który Państwa przeniesie do lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Trio potrafi swoich słuchaczy wprowadzić w stan psychodelicznego transu, czy też w trans stonerowy i narkotyczny. Ponad to zespół napędzi w nas hard rocka, a także przytłoczy swoim doomem. Potrafią oni również napisać wspaniałe melodie. W momencie ogłaszania przez nas koncertów Kadavaru grupa z Niemiec intensywnie pracuje nas swą czwartą płyta studyjną.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zatem zapraszamy Państwa serdecznie już 2-go listopada 2017 roku na koncert, który odbędzie się w warszawskiej Progresji Music Zone, na Dużej Scenie, przy ulicy Fort Wola 22. Wydarzenie rozpoczniemy o godzinie 18:30, a bilety wstępu kosztują 65 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl