Kabaretowy Szczyt Wszystkiego
Usłyszymy zatem mistrzów dowcipu w formie równie mistrzowskiej, skecze premierowe oraz piosenki na bardzo wysokim poziomie.
Gdzie?
Hotel Gołębiewski
Aleja księdza Biskupa Juliusza Bursche 3, 43-460 Wisła
Kiedy?
3 lutego 2018 od 20:00

Zakopane, Szczytna, Wisła...Co może łączyć trzy miejscowości? Otóż łączy je Kabaretowy Szczyt Wszystkiego. Zapraszamy już 2-go, 3-go oraz 4-go lutego na występy polskiej elity kabaretowej sceny, w Zakopanem, Szczytnej oraz w Wiśle. Usłyszymy zatem mistrzów dowcipu w formie równie mistrzowskiej, skecze premierowe oraz piosenki na bardzo wysokim poziomie.

Michał Paszczyk i Robert Motyka (Paranienormalni) zaprezentują, miedzy innymi: paranienormalny humor w swoich skeczach, które jeszcze nie ujrzały nigdy światła dziennego. Katarzyna Pakosińska i jej recital, pod tytułem: "Kobieta apetyczna" postara się przekonać Państwa, iż łatwiej byłoby powstrzymać deszcz, niżeli kobietę, która zapragnęła mężczyzny. Jerzy Kryszak urzeknie wszystkich swym zręcznym i charakterystycznym publicystycznym dowcipem, który pełne jest świeżego spojrzenia na słabości, a także na wady bieżących wydarzeń, zaś Kabaret Łowcy.B zaprezentuje swe skecze premierowe. Pokażą oni również te, które pokochaliście już wcześniej. Prosimy o przygotowanie się na ponad trzy godziny wielkiej dawki dobrego humoru i śmiechu.

Zapraszamy 3-go lutego 2018 roku, do Wisły, do Hotelu Gołębiewski, znajdującego się przy Alei księdza Biskupa Juliusza Bursche 3. Zaczynamy o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl