Kabaretki w Karpaczu
W wieczorze udział wezmą czołowe gwiazdy, reprezentujące polską scenę kabaretową.
Gdzie?
Stok Lodowiec, obok Chaty Karkonoskiej
Wolna 4, 58-540 Karpacz
Kiedy?
20 lipca 2019 od 17:30 do 22:00
Organizator
Miasto Karpacz

Ulica Wolna 4! Już 20 lipca 2019 roku o godzinie 17.30 rozpocznie się wieczór kabaretowy! Partnerami wydarzenia są: Dwór Liczyrzepy oraz Hotel Karkonosze Kabaretki: 20.07.2019 roku, w godzinach od 17.30 do 22.00. W wieczorze udział wezmą czołowe gwiazdy, reprezentujące polską scenę kabaretową. W Karpaczu tym razem zabawiać Państwa będą: Kabaret Fifa Rafa, Kabaret Ciach, Paranienormalni, a także Kabaret Zachodni. Imprezę poprowadzą: Robert Motyka oraz Michał Paszczyk.

Kabaret Paranienormalni.
Ich pierwszy program powstał 15 lat temu, a pojawiły się w nim skecze takie jak na przykład: "Papieros", "Gołębie" oraz "Młotek" i inne. Pierwszy skład Paranienormalnych to Igor Kwiatkowski oraz Robert Motyka, w 2008 roku do duetu dołączył aktor oraz artysta kabaretowy- Michał Paszczyk, który związany był z Neo-Nówką- kabaretem z Wrocławia. Zmiany składu miały miejsce 5 lat temu. Na chwilę obecną skład Paranienormalnych to: pełen pomysłów i adrenaliny, zawsze uśmiechnięty Robert Motyka, kreatywnie i twórczo niespokojna dusza ekipy- Michał Paszczyk, a także mistrz techniki i oaza spokoju czyli Rafał Kudłacki. Kabaret uważnie obserwuje zjawiska zachodzące w społeczeństwie, obyczajowe, popkulturę i przyrodę, relację między kobietami, a mężczyznami, postacie pełne absurdu oraz codzienność, to tematy będące inspiracją do nowych żartów, skeczów. Jednakże konsekwentnie unikają satyry politycznej, tematy religijne również są przez nich pomijane.

Kabaret Ciach- to kabaret pochodzący z miasta Zielona Góra, co nie podlega dyskusjom. Na scenie występują już 25 lat i jak dotąd trzymają się świetnie. Podobnie jak koledzy z Paranienormalnych, nie chwytają się tematów politycznych, natomiast dotykają różnych problemów społeczeństwa, również absurdów. Publiczność zjednują sobie z wdziękiem, chętnie wciągając ją do zabawy. Pochwalić się mogą wieloma realizacjami telewizyjnymi, między innymi: "Dla mnie bomba"- Kabaretowa Liga Dwójki z roku 2003 czy na przykład Mazurska Noc Kabaretowa w latach 2003 i 2005. Rzeczywistość jednak ujmuje im kilogramów, dlatego zachęcamy do zabawy z nimi na żywo!

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Kabaret Zachodni- tworzy go czterech artystów, którzy z kabaretem związani są już od poprzedniego wieku. Dwudziestego- rzecz jasna. Panowie znani byli wtedy jako kabaret o nazwie "Słuchajcie", natomiast babeczka była współtworzącą formację o nazwie "Babeczki z rodzynkiem". Pochodzą z Zielonej Góry, nieustannie działają i tworzą w Kabaretowym Zagłębiu Zielonogórskim. Mogliśmy ich oglądać podczas najważniejszych kabaretowych festiwali, pochwalić się mogą również realizacjami telewizyjnymi. Ich program to wspaniałe skecze i piosenki. Charakteryzuje ich kreowanie sytuacji mocno zaskakujących dla widza, takich jak na przykład podryw na dziecko w wózku czy wizyta oczywiście niespodziewana Zygmunta Chajzera.

Doświadczeni, obdarzeni talentem aktorskim oraz umiejętnościami zjednania sobie publiczności przez bezpośredni kontakt, dzięki temu z całą pewnością Kabaret Zachodni zapadnie wam w pamięci.

Kabaret Fifa Rafa- bezczelnie ładni i bezczelnie młodzi, no i rzecz jasna bardzo skromni. Łokciami rozpychają się, wpisując się w historię kabaretu w Polsce. Ola Kwiatkowska i Mateusz Kwiatkowski duetem są zarówno w życiu, jak i na scenie, co za tym idzie? Ich występy są mieszanką wybuchową zarówno doświadczenia scenicznego, ale i co ważne prawdziwego uczucia. Inspirację czerpią z codzienności, dlatego ich repertuar składa się zarówno z żartów słownych, obyczajowych, jak i sytuacyjnych.

Pochwalić się mogą nagrodą Grand Prix krakowskiego festiwalu PAKA. Zapraszamy serdecznie już 20.07.2019 roku do Karpacza, Stok Lodowiec, obok Chaty Karkonoskiej.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl