Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kabaret Smile "To Ci tłumaczę"

Kabaret Smile "To Ci tłumaczę"
 
Koniecznie musisz to zobaczyć, weź udział w niezapomnianym show i stań się częścią tej zabawy.
gdzie?Aquapark Sopot
Zamkowa Góra 3/5, 81-713 Sopot
kiedy?25 czerwca 2017 od 20:00 do 22:00
za ile?95 zł
organizatorPick&Roll Club

Tytuł jednego z najnowszych programów, pochodzącego z Lublina kabaretu Smile brzmi- "To Ci tłumaczę!". Już sam tytuł kabaretu sugeruje nam, że Andrzej wraz z Pawłem i Michałem, prawie przez dwie godziny spektaklu, będą próbowali wytłumaczyć i objaśnić wiele zagadnień z którymi spotykamy się w naszym codziennym życiu. Owe zagadnienia, na pozór proste, ale jednak wymagające objaśnienia, a Panowie z Kabaretu Smile wykonają to jak zawsze w swoim stylu. Młody ojciec i dylematy z jakimi musi się mierzyć, kłopoty z naszym jakże pięknym językiem polskim, śpiewając na żywo rozwiąże Michał. Nie zabraknie również jutuberki, to ostatnimi czasy bardzo modne słowo, której pseudonim artystyczny jest bardzo skomplikowany.

Smile, zwraca również uwagę na to, iż coraz więcej jest osób uzależnionych od zażywania dopalaczy czy tych bezustannie korzystających z dóbr nowych technologii. Można śmiało powiedzieć, że drugie z uzależnień, artyści wykorzystują w swoim programie "To Ci tłumaczę!". Premiera spektaklu miała miejsce w listopadzie 2015 roku.

Koniecznie musisz to zobaczyć, weź udział w niezapomnianym show i stań się częścią tej zabawy. Pozwól Andrzej, Paweł oraz Michał wytłumaczyli Ci kilka na pozór prostych tematów. Zapraszamy już 25 czerwca 2017 roku do Aquaparku w Sopocie przy ulicy Zamkowa Góra 3/5!

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Cena biletu- 95zł. Bawcie się dobrze!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl