Informujemy, iż na naszych stronach w celach świadczenia usług stosujemy pliki cookies i podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia, dowiedz się więcej z Polityki Prywatności.
Zamknij
Kabaret Nowaki - Żart tropików
Najnowszy program Kabaretu Nowaki nosi tytuł "Moda na Nowaki".
Gdzie?
Scena Kulturalna - Władysławowo
Błękitnej Armii 3, 84-120 Władysławowo
Kiedy?
5 lipca 2018 od 21:00
Za ile?
45 zł

Scena Kulturalna we Władysławowie gościć będzie 5 lipca młodych, zdolnych i wybitnie energetycznych zielonogórskich artystów. Serdecznie zapraszamy, Scena Kulturalna - Władysławowo przy ulicy Błękitnej Armii 3, już od godziny 21:00 zarezerwowana będzie wyłącznie dla Kabaretu Nowaki, który wystąpi z programem "Żar tropików".

Talent oraz kreatywna praca Kabaretu Nowaki stale skutkują rezultatami w postaci wypełnionej do ostatniego miejsca widowni oraz śmiejącej się publiczności, która darzy sympatią charakterystyczną ekspresję kabaretu oraz nieszablonowy sposób prezentowania obyczajowej tematyki. W skład grupy wchodzą Adrianna Borek – artystka, która potrafi się wcielić w każdą postać, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak - nasyceni energią, którą emanują na widownię, świetnie sprawdzają się również w roli konferansjerów.

Najnowszy program Kabaretu Nowaki nosi tytuł "Moda na Nowaki". Program ten dowodzi i dokumentuje popularność i stopień rozpoznawalności. Podczas spotkania Nowaki zaprezentują swoje największe przeboje oraz cały wachlarz zaskakujących oraz absurdalnych postaci, które w zabawny sposób obrazują prozę i absurdy codzienności.

Szukasz noclegów we Władysławowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Władysławowie

Kabaret Nowaki pochwalić się może współpracą z Krzysztofem Jaroszyńskim. Wspólnie kreują widowisko zatytułowane "Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami". Program obrazuje aspekt twórczy artystów oraz zwraca uwagę na właściwe przygotowanie aktorskie. Doświadczenie i młodość Nowaków, to aspekty, które przynoszą widoczne rezultaty. Artyści chętnie podejmują trudną i ryzykowną rozmowę z publicznością, która nierzadko przemienia się w niepowtarzalną, wspólną zabawę. Kabaret Nowaki chwali się, iż potrafi zarażać dobrym humorem nawet najbardziej ponurego widza. A nie są to tylko czcze przechwałki.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl