Kabaret Neo Nówka - Żywot Mariana

Kabaret Neo Nówka - Żywot Mariana
„Żywot Mariana” jest kabaretowym spektaklem, który ukazuje losy statystycznych Marianów od narodzin, po sam kres życia.
Gdzie?
Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
Kiedy?
24 listopada 2019 od 19:30
Za ile?
80 zł
Organizator
Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Kabaret Neo Nówka wystąpi z premierowym programem, pod tytułem: "Żywot Mariana" już 24-go listopada 2019 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 80 złotych. Zapraszamy zatem do Karpacza, Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II, przy ulicy Karkonoskiej 14. Bilety zarezerwują Państwo pod numerem telefonu: 533 509 857.

Najnowsze dzieło świetnego Kabaretu Neo-Nówka nosi tytuł: „Żywot Mariana”. Po ogromnym sukcesie programu, pod tytułem: „Kazik Sam w domu” kabaret kontynuuje swą podróż do głębi dusz Polaków. „Żywot Mariana” jest kabaretowym spektaklem, który ukazuje losy statystycznych Marianów od narodzin, po sam kres życia. Jeśli zastanawiacie się jak macie żyć, ten program przeznaczony jest dla Was.

Śmieszny, zabawny, rozluźniający oraz zmuszający do przemyśleń. I taki właśnie jest „Żywot Mariana”. Ponad to program jest wzbogacony piosenkami autorskimi i muzyczną oprawą w wykonaniu Formacji „Żarówki”. A do tego dźwięk, światło oraz tysiące zadowolonych widzów. Musicie Państwo to zobaczyć. Możemy polecić Wam z czystym sumieniem.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl