Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu

Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu
Mistrzowie ciętej riposty tym razem zabiorą swoich widzów w świat realistyczny codziennych domowych obowiązków.
Gdzie?
Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
Kiedy?
14 kwietnia 2018 od 20:00
Za ile?
80 zł
Organizator
Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie, by wspólnie z nami obejrzeć najnowszy program Kabaretu wrocławskiego Neo-Nówka. Mistrzowie ciętej riposty tym razem zabiorą swoich widzów w świat realistyczny codziennych domowych obowiązków. Ten program, jak sam tytuł sugeruje, na warsztat bierze świat mężczyzn. To niekonwencjonalna, ale jednak instrukcja obsługi współczesnych panów, z jakiej dowiecie się Państwo jak poradzić sobie z mężczyzną, ale również o tym jak faceci sobie NIE radzą oraz jak sobie mamy z tym poradzić.

Spinającym program elementem jest bardzo zgrabnie prowadzona fabuła polskiej archetypowej rodziny. Zatem w programie nie mogło zabraknąć piosenek autorskich, które są zresztą elementem stałym koncertów, jak również niewątpliwym atutem kabaretu Neo-Nówka. Artyści swój nowy program starają się streścić tym jednym zdaniem, że każdy z nas jest Kazikiem swojego losu.

Natomiast sam program jest zaskakujący, prawdziwy oraz śmieszny - po prostu. Kabaret nie zwalnia tempa oraz nie obniża lotów. To mistrzostwo i to w każdym możliwym tego słowa znaczeniu.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go kwietnia 2018 roku, do Karpacza, na Scenę Teatralną w Hotelu Gołębiewski, znajdującą się przy ulicy Karkonoskiej 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl