Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu

Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu
 
Elementem, który ma zespalać program jest poprowadzona zgrabnie i wdzięcznie fabuła polskiej archetypowej rodzinki.
gdzie?ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
kiedy?27 października 2017 od 18:00
organizatorICE Kraków

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie nowy program Kabaretu Neo-Nówka, pochodzącego z Wrocławia. Program ten nosi tytuł: "Kazik sam w domu". Tym razem dobrze znani mistrzowie ciętych odpowiedzi zabiorą swoją widownię w świat realistycznych obowiązków codziennych, które wykonujemy w domach. Na warsztat Neo-Nówki zatem, jak sugeruje nam tytuł , trafiają tym razem panowie. Można powiedzieć, że Kabaret postara się podać nam bardzo niekonwencjonalną instrukcję obsługi współczesnych facetów, a z niej mamy dowiedzieć się, jak poradzić sobie z panami, jak oni sami sobie nie mogą poradzić oraz jak poradzić z tym sobie.

Elementem, który ma zespalać program jest poprowadzona zgrabnie i wdzięcznie fabuła polskiej archetypowej rodzinki. Nie mogłoby także zabraknąć w programie piosenek autorskich, które są już stałymi elementami koncertów, a zarazem wielką zaletą Kabaretu. Artyści natomiast w jednym zdaniu opisują swój nowy program, tak: Każdy z Was jest Kazikiem swojego losu. Program jest śmieszny, prawdziwy i zaskakujący. Artyści z Neo-Nówki nie obniżyli lotów za grosz i nie zwolnili tempa pracy. Są mistrzami w każdym tego słowa znaczeniu.

Zapraszamy już 27-go października 2017 roku, do krakowskiego ICE Congress Centre, znajdującego się przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl