Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Juwenalia Politechniki Wrocławskiej 2017

Juwenalia Politechniki Wrocławskiej 2017
 
Tutaj odbędzie się moc koncertów oraz pokazów specjalnych, a wśród nich między innymi poznany już przez studentów Projekt P.I.W.O. Light Show czyli Potężny Indeksowany Wyświetlacz Oknowy!
gdzie?Wittigowo
Wittiga E. 6, 51-628 Wrocław
kiedy?8 maja 2017
za ile?bezpłatnie
organizatorSamorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i nie tylko na największą imprezę studencką we Wrocławiu, jaką są Juwenalia Politechniki Wrocławskiej. W tym roku obchody z okazji Juwenaliów, będą organizowane w drugim tygodniu maja!

Jak już nakazuje tradycja, tę niezwykłe studenckie wydarzenie otwiera śniadanie z Rektorem, kolejno odbędzie się pokaz projektów zorganizowanych przez kilka studenckich organizacji na co dzień działających przy Politechnice Wrocławskiej, takich jak na przykład: Akademia Przeżycia, Technikalia, Qulturalia czy ŻAKtano i inne.

We wtorek, przenosimy się już na "Wittigowo" czyli studenckie osiedle, gdzie będziemy stacjonować do czwartku. Tutaj odbędzie się moc koncertów oraz pokazów specjalnych, a wśród nich między innymi poznany już przez studentów Projekt P.I.W.O. Light Show czyli Potężny Indeksowany Wyświetlacz Oknowy! Pozwoli on wszystkim zgromadzonym, ujrzeć akademiki w zupełnie innym świetle. To magiczne wydarzenie, przybierze na sile, dzięki specjalnym dekoracjom, które przeniosą uczestników Juwenaliów na Dziki Zachód!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl