Juwenalia Gdańskie 2019
W zanadrzu mamy siedem scen, więcej niż dwudziestu artystów oraz liczne gatunki muzyczne, które postarają się trafić w Wasze gusta.
Gdzie?
Stocznia Gdańska
Doki 1, 80-858 Gdańsk
Kiedy?
11 maja 2019 od 15:00
Za ile?
bezpłatnie

Już 11-go maja 2019 roku, na stoczniowych terenach, ale nie tylko, odbędzie się święto wszystkich studentów, którzy uczą się na uczelniach publicznych w Gdańsku - Juwenalia Gdańskie. Po niezwykle udanej edycji zeszłorocznej pójdziemy za ciosem, równocześnie zmienimy się dla Was na lepsze. Wspiera nas miasto Gdańsk, a także Fundacja Gdańska i dlatego zorganizujemy wyjątkowy festiwal studencki o profilu muzycznym. W zanadrzu mamy siedem scen, więcej niż dwudziestu artystów oraz liczne gatunki muzyczne, które postarają się trafić w Wasze gusta.

Dziś już prezentujemy pierwszą 5 artystów, więc na głównej scenie wystąpią przed Państwem: Bass Astral i Igo - jedni z bardziej pożądanych twórców elektronicznej muzyki w naszym kraju; Krzysztof Zalewski, który został nominowany do 5, a zdobywca 3 Fryderyków w roku 2019; Lady Pank – kultowa formacja, której publika na koncertach umie bezbłędnie zaśpiewać niemalże każdą piosenkę; Nocny Kochanek - zjawisko wykorzystujące humor, który bazuje w głównej mierze na pastiszu oraz grach językowych dołączył do czołówki krajowej metalowej subkultury; znany Wam świetnie raper Tede jest jednym z bardziej rozpoznawalnych polskich twórców muzyki hip-hopowej.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go maja 2019 roku, do gdańskiej Stoczni, znajdującej się przy ulicy Doki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00, a bilety są bezpłatne.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl