Justyna Tucka 4Music - koncert
Justyna Tucka 4Music - przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół trójmiejski, który przede wszystkim gustuje w funkowych, jazzowych oraz soulowych dźwiękach.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
20 lipca 2018 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Justyna Tucka 4Music - przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół trójmiejski, który przede wszystkim gustuje w funkowych, jazzowych oraz soulowych dźwiękach. Głównie wyróżniają ich autorskie aranże utworów kultowych pochodzących z muzyki rozrywkowej. Koncert odbędzie się już 20-go lipca 2018 roku, w gdańskim Starym Meneżu, znajdującym się przy ulicy Juliusza Słowackiego 23. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne.

Justyna Tucka jest absolwentką Akademii Muzycznej miasta Gdańsk na kierunku jazzowa wokalistka. Uczestniczyła również w edycji trzeciej programu telewizyjnego, pod nazwą: Bitwa na Głosy. Także występowała w charakterze solistki z Big-bandem Muzycznej Akademii w Gdańsku, znajdującej się pod kierownictwem samego Jana Konopa i z Filharmonią Kameralną Polską, z Sopotu, pod kierownictwem samego Wojciecha Rajskiego. Udział wzięła także w finale Pierwszego Konkursu Interpretacji Piosenek Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory, Teatr na Plaży, Sopot. Występowała w Akademickim Teatrze Dramatycznym Wołyńskim, Łuck. Udział wzięła również w warsztatach, które prowadził Janusz Szrom, Grażyna Auguścik, Mieczysław Szcześniak oraz Dorota Miśkiewicz. Można ją było usłyszeć na scenie trójmiejskiej w zespole funkowym, pod nazwą: Szfunk.

Mateusz Jaremko jest absolwentem Muzycznej Akademii w mieście Gdańsk, klasa jazzowej gitary doktora Macieja Grzywacza. Prowadził współpracę z Teatrem Muzycznym Mazowieckim, a także Big Bandami, którymi kierowali Leszek Kułakowski, Aleksandra Tomaszewska oraz Jan Konop. Uczestniczył w warsztatach, które prowadzili: Nelson Veras, Ed Partyk, Piotr Wojtasik, czy też Ben van de Dungen. Na scenie trójmiejskiej koncertuje od jakichś trzech lat w funkowych i jazzowych składach.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Szymon Zalewski jest basistą i kontrabasistą, studentem Akademii Muzycznej, w mieście Gdańsk, klasa doktora Piotra Kułakowskiego. Prowadził współpracę z Big Bandam, którymi kierowali Leszek Kułakowski, Aleksandra Tomaszewska, Jan Konop i Christian Botzet. Był uczestnikiem warsztatów, które prowadzili między innymi: Kurta Rosenwinkela, Grega Osby, Bena van de Dungen, Piotra Wojtasika, czy Timucin Sahin. Teraz jest w trakcie przygotowywania albumu jazzowego, który będzie jego debiutem.

Kacper Skolik jest jazzowym perkusistą młodego pokolenia, synem polskiej legendy grającej na perkusji, czyli Arka Skolika. Studiował na Akademii Muzycznej, znajdującej się w Gdańsku, klasa perkusji doktora Tomasza Sowińskiego. Wziął udział w licznych artystycznych wydarzeniach, a także zagranicznych. Również był akompaniatorem na festiwalu artystycznym „Fama” w roku 2016. Jest także jednym z dziesięciu perkusistów, którzy biorą udział w projekcie, pod nazwą: „Emigra - Symfonia bez końca” JAP Kaczmarka. Jest finalistą konkursu, o nazwie: „2018 Jazz Drummers Competition”.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl