Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Justyna Steczkowska "Kolędy i Pastorałki" - koncert

Justyna Steczkowska "Kolędy i Pastorałki" - koncert
 
Na niezwykły koncert zapraszamy Państwa serdecznie już 21-go grudnia 2017 roku, do Zakopanego, do kina Sokół.
gdzie?Kino Sokół w Zakopanem
Orkana Wł. 2, 34-500 Zakopane
kiedy?21 grudnia 2017 od 19:00
za ile?79 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Justynę Steczkowską, która przyszła na świat 2-go sierpnia 1972 roku, Rzeszów. Przełomem w karierze artystki było wzięcie udziału w pierwszej edycji "Szansy na sukces", w której finale wyśmienicie zaśpiewała piosenkę z repertuaru grupy Mannam, pod tytułem: "Boskie Buenos".

Na swoim koncie ma wiele wydanych albumów oraz zdobytych nagród. Jej studyjny album, pt.: "Mezalianse" nagrany razem z wokalistom Maciejem Maleńczukiem. Ukazał się 21-go lutego 2011 roku. Kolejny album - "XV" składający się z dwóch płyt, został wydany 2-go kwietnia roku 2012. "Puchowe kołysanki 2" płyta, która jest kontynuacją muzycznej drogi Justyny Steczkowskiej, która rozpoczęła się w roku 2008. Steczkowska zaprezentowała w nim melodie przeznaczone dla dzieci, ale także dla dorosłych. Dodatkowym atutem płyty są bajki, które czyta sama artystka. "Anima" to studyjny album Steczkowskiej, który został wydany 25-go listopada roku 2014 dzięki MyMusic Group.

W roku 2015 wokalistka zdobyła Brązowy Medal Gloria Artis Zasłużony Kulturze, a także "Superjedynkę" w trakcie pięćdziesiątego drugiego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki, Opole, kategoria: "Super Artystka". Tego samego roku ukazała się kolejna płyta Justyny, pod tytułem: "I na co mi to było?", którą nagrała w duecie z muzykiem serbskim - Bobanem Markovicem.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Na niezwykły koncert zapraszamy Państwa serdecznie już 21-go grudnia 2017 roku, do Zakopanego, do kina Sokół. Zaczynamy o godzinie 19:00, zaś bilety wstępu kosztują 79 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl