Justyna Steczkowska - Kolędy i Pastorałki
Artystka pochwalić się może wieloma świetnymi płytami, za które przyznano jej liczne nagrody.
Gdzie?
Hotel Gołębiewski
Karkonoska 14, 58-540 Karpacz
Kiedy?
27 grudnia 2017 od 20:00
Za ile?
79 zł

Mamy zaszczyt zaprosić na klimatyczny koncert kolęd, który odbędzie się w cudnym bożonarodzeniowym czasie. Idealna okazja, utalentowany artysta oraz malownicze widoki - to trzy powody, dla których warto odwiedzić Hotel Gołębiewski w Karpaczu, gdzie 27 grudnia z koncertem "Kolędy i Pastorałki" wystąpi Justyna Steczkowska. Szykuje się muzyczna uczta nie tylko dla koneserów. Serdecznie zapraszamy do Karpacza, tu w Hotelu Gołębiewski przy ulicy Karkonoskiej 14 o godzinie 20:00 rozpocznie się nastrojowe muzyczne spotkanie.

W dorobku artystycznym Artystki warto zwrócić uwagę na „Mezalianse”: studyjny album, który nagrała wspólnie z Maciejem Maleńczukiem. Album ujrzał światło dzienne 21 lutego w 2011 roku. Kolejne ważne wydawnictwo to „XV” – studyjny album dwupłytowy z 2 kwietnia 2012r. „Puchowe kołysanki 2” stanowią kontynuację muzycznej drogi artystki, która rozpoczęła się początkiem 2008 roku wydaniem Puchowych kołysanek. Albumy zawierają melodie dedykowane dzieciom oraz dorosłym.

Justyna Steczkowska od urodzenia związana jest z Rzeszowem. Artystka urodziła się 2 VIII 1972 r. Cezurę w jej życiu stanowi zaangażowanie się w pierwszą edycję popularnego programu muzycznego „Szansa na sukces". Miejsce na podium zagwarantowała sobie brawurowym wykonaniem „Boskie Buenos", utworu pochodzącego z repertuaru kultowej formacji Maanam. Artystka pochwalić się może wieloma świetnymi płytami, za które przyznano jej liczne nagrody.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Justyna Steczkowska, 27 grudnia w Karpaczu. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl