Justyna Steczkowska "Kolędy i Pastorałki"
W dorobku artystycznym warto zwrócić uwagę na „Mezalianse”: studyjny album, który nagrała wspólnie z Maciejem Maleńczukiem.
Gdzie?
Hotel Gołębiewski
Aleja księdza Biskupa Juliusza Bursche 3, 43-460 Wisła
Kiedy?
26 grudnia 2017 od 20:00
Za ile?
79 zł

Serdecznie zapraszamy na niezwykły koncert, który odbędzie się w cudnym bożonarodzeniowym czasie. Wspaniała okazja, doskonały artysta i niezapomniane widoki - te trzy argumenty sprawiają, że koncert Justyny Steczkowskiej "Kolędy i Pastorałki" w Hotelu Gołębiewski w Wiśle to istna gratka i okazja nie tylko dla muzycznych koneserów. Serdecznie zapraszamy do Wisły, tu w Hotelu Gołębiewski przy alei księdza biskupa Juliusza Bursche 26 grudnia o godzinie 20:00 rozpocznie się nastrojowe muzyczne spotkanie.

Justyna Steczkowska pochodzi z Rzeszowa. Artystka urodziła się 2 VIII 1972r. Cezurę w jej życiu stanowi zaangażowanie się w pierwszą edycję popularnego programu muzycznego „Szansa na sukces". Miejsce na podium zagwarantowała sobie brawurowym wykonaniem „Boskie Buenos", utworu pochodzącego z repertuaru kultowej formacji Maanam. Artystka pochwalić się może wieloma świetnymi płytami, za które przyznano jej liczne nagrody.

W dorobku artystycznym warto zwrócić uwagę na „Mezalianse”: studyjny album, który nagrała wspólnie z Maciejem Maleńczukiem. Album ujrzał światło dzienne 21 lutego w 2011 roku. Kolejne ważne wydawnictwo to „XV” – studyjny album dwupłytowy z 2 kwietnia 2012r. „Puchowe kołysanki 2” stanowią kontynuację muzycznej drogi artystki, która rozpoczęła się początkiem 2008 roku wydaniem Puchowych kołysanek. Albumy zawierają melodie dedykowane dzieciom oraz dorosłym.

Szukasz noclegów w Wiśle? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Wiśle

Dodatkowym atutem albumu są bajki, które czyta sama Artystka. W 2014 roku (25 listopada) na muzycznej scenie pojawił się studyjny album Justyny Steczkowskiej wydany przez wytwórnię MyMusic Group. Rok później Justyna Steczkowska nagrodzona została Brązowym Medalem Zasłużonego Kulturze Gloria Artis, a także otrzymała „Superjedynkę” (kategoria „Super Artystka”), którą przyznano jej w trakcie 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Również w 2015 roku artystka wydała kolejny album o intrygującym tytule „I na co mi to było?. Album nagrany został w duecie z Bobanem Markovicem, muzykiem z Serbii.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl