Just the two of us - Rzepińska&Lipiński

Just the two of us - Rzepińska&Lipiński
Będzie lirycznie, ale również dynamicznie, nie zabraknie wzruszeń i dobrej energii. Wszystkie, dobrze nam znane utwory zabrzmią w nowych, nietypowych a zarazem autorskich aranżacjach.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
10 listopada 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

Duet Rzepińska&Lipiński będzie miał wielką przyjemność zabrać Państwa w muzyczną podróż, szczególną, bo przez soul, blues i jazz.

Program przewiduje standardowe utwory jazzowe, a także kompozycje współczesne. Usłyszymy kawałki Georga Gershwina, Raya Charlesa, Ella Fitzgeralda, Billa Withersa, Sama Smitha, Erica Claptona, Arethy Franklin i innych. Będzie lirycznie, ale również dynamicznie, nie zabraknie wzruszeń i dobrej energii. Wszystkie, dobrze nam znane utwory zabrzmią w nowych, nietypowych a zarazem autorskich aranżacjach.

Mateusz Lipiński jest muzykiem, pianistą, stroicielem, DJ, aranżerem, kompozytorem oraz producentem muzycznym. Świat muzyki klubowej zna go pod artystycznym pseudonimem "Arcadi". Jest absolwentem gdańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej zarówno I jak i II stopnia imienia Feliksa Nowowiejskiego, klasa fortepianu. Już jako 5-cio latek zaczął się uczyć grać na instrumentach. Jest kompozytorem muzyki do filmu "Pasja", a także cyklu "Droga Krzyżowa", które wystawiane były w Londynie w latach 2011-2012 przez Polaków mieszkających w Londynie. Jego autorski utwór fortepianowy, został podkładem do filmu ukazującego architekturę Pałacu Buckkingham. Lipiński produkuje również muzykę klubową Trance, Rap oraz muzykę housową. Pochwalić się może także współpracą z DJ Adamusem, czołowym DJ-em reprezentującym europejską muzykę klubową. Mateusz stroi, naprawia i remontuje także pianina i fortepiany, a by być w tym jak najlepszym, wciąż szkoli się w tym fachu za granicą.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na dzień dzisiejszy najwięcej uwagi artysta poświęca jednak, przygotowaniom do wydania swojej debiutanckiej płyty z utworami fortepianowymi, płyta ukazać ma się w 2018 roku. Mateusz Lipiński gra także w Teatrze Czwarte Miasto, Teatrze Baabus Musicalis, Teatrze Atelier imienia Agnieszki Osieckiej i innych trójmiejskich teatrach. Skomponował także muzykę do spektaklu pod tytułem "Plastuś", wywodzącego się z teatru Czwarte Miasto.

Beata Rzepińska Semmerling, śpiewaniem zajmuje się niemalże od dzieciństwa, bowiem jest to jej wielka pasja. Śpiew doskonaliła u Moniki Malec-Piotrowskiej, Krystyny Stańko, kolejno Grażyny Łobaszewskiej i Agnieszki Kamińskiej. Jest absolwentką prywatnej szkoły muzycznej Musicollective, gdzie szkoliła się 4 lata. Wokalnie zaangażowała się także w muzyczne koncerty przeznaczone dla dzieci pod tytułem "Muzyczna Kraina". Wraz z kilkoma muzykami, reprezentującymi trójmiejską scenę muzyczną tworzy projekty autorskie. Jeden z nich, to także próba jej sił jako autorki tekstów i współtwórcy muzyki.

Wiele razy koncertowała, a w roku 2016 miała swój recital w artystycznej przestrzeni WL4, recital nosił tytuł "All Of You". Beata Rzepińska Semmerling zdecydowanie skłania się ku muzyce jazzowej, soulowej, bluesowej oraz funky. Jest także absolwentka gdańskiej ASP w związku z czym jej życie zawodowe, związane jest z ilustracją, malarstwem oraz grafiką przy tworzeniu marki OH MY CAT!. Jej twórczość oparta jest o coraz to większe poszukiwania barwy oraz przestrzeni, przez co nieustannie pracuje nad swoim rozwojem artystycznym.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10 listopada 2018 roku do Teatru Boto w Sopocie, godzina 21.00. Cena biletu: 20 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl