Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jurek Porębski – legenda piosenki żeglarskiej w St. Klasztorze!

Jurek Porębski – legenda piosenki żeglarskiej w St. Klasztorze!
 
Niezliczona ilość jego utworów jest śpiewana na wszystkich znanych nam łajbach oraz przy ogniskach, jak kraj długi i szeroki, a także poza jego granicami.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?16 września 2017 od 20:00
za ile?25 zł

Wrzesień, jak co roku, jest znakiem, że żeglarski sezon wakacyjny powoli zaczyna się kończyć, odchodzić do historii. Pora wówczas rozpocząć muzykowania szantowe w klubach. Jednak zanim oficjalnie zainaugurujemy wrocławski, nowy szntowy sezon zaprosimy Państwa bardzo serdecznie 16 września, w sobotę, do Gotyckiej Sali znajdującej się w Starym Klasztorze, gdzie odbędzie się spotkanie muzyczne z Jurkiem Porębskim, który jest ojcem szant polskich.

Prawdziwa legenda szantowej sceny - to właśnie Jurek Porębski. Jest on również autorem wielkich przebojów żeglarskich, jak na przykład:

* "Jejku, jejku"
* "Cztery piwka"
* "Gdzie ta keja"

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Niezliczona ilość jego utworów jest śpiewana na wszystkich znanych nam łajbach oraz przy ogniskach, jak kraj długi i szeroki, a także poza jego granicami. Z pewnością nie zabraknie morskich opowieści, nostalgicznych ballad i wiele śpiewania wspólnego. Obecność jest obowiązkowa, zwłaszcza dla szantymaniaków, których tutaj nie brakuje!

Zatem widzimy się już 16 września 2017 roku, we wrocławskim Starym Klasztorze, od godziny 20:00

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl