Julia Pietrucha „From The Seaside Tour 2”

Julia Pietrucha „From The Seaside Tour 2”
Julia Pietrucha rozpoczyna swoją najnowszą trasę koncertową "From The Seaside Tour 2" po niemalże rocznym urlopie zawodowym.
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
23 sierpnia 2019 od 20:00
Za ile?
70 zł

Julia Pietrucha rozpoczyna swoją najnowszą trasę koncertową "From The Seaside Tour 2" po niemalże rocznym urlopie zawodowym.

Jakiś czas po premierze swojego pierwszego albumu Julia Pietrucha wyprowadziła się nad nasze piękne morze, które szybko zmieniło się dla niej w inspirację do powstania utworów na drugą płytę. Trwało to niemalże rok, najnowsze kompozycje wzbogacają nieco mocniejsze brzmienia, nie brakuje jednak delikatnych ballad. Znane nam już dobrze instrumenty dodatkowo przeplatają się z dźwiękami mandoliny i puzonu. Julia nowy materiał tworzy wraz z tymi wspaniałymi twórcami, którzy wyruszyli z nią w muzyczną podróż już dwa lata wstecz.

Pietrucha znana jest szerokiej publiczności jako aktorka, zarówno serialowa, jak i filmowa. W pierwszej połowie 2016 roku na rynku muzycznym pojawił się jej debiutancki krążek, samodzielnie wydany, który zainspirowany był trwającą kilka miesięcy podróżą po Azji i nosił tytuł "Parsley". Na płytę składało się 15 kawałków autorskich, ballady w klimacie popowym z domieszką folku i pięknym dźwiękiem ukulele. Krytycy muzyczni bardzo dobrze przyjęli płytę Pietruchy, charakteryzując ją jako zaskakującą i porywającą.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Udany debiut zaowocował zaproszeniem Julii na Festival Open'er, jej pierwszy koncert bardzo entuzjastycznie został przyjęty przez ponad tysięczną publiczność. Kolejne tygodnie przyniosły następny sukces, mianowicie singiel pod tytułem "On My Own" z albumu "Parsley" wpisał się na stałe do Listy Przebojów w Programie 3 Polskiego Radia.

W roku 2016 Julia zdobyła statuetkę "Mateusza 2016" przyznawaną przez Akademię Muzyczną Trójki, kategoria "Muzyka Rozrywkowa–Debiut", za to, że cechuje ją unikatowa wrażliwość, a płytą "Parsley"pokazała zarówno światu jak i sobie, że można tworzyć inaczej. Julia zagrała kilka koncertów, a następnie ruszyła w trasę koncertową jesienią i wiosną 2017, obie trasy okazały się jej wielkim sukcesem muzycznym. Bilety na koncerty Julii i zespołu znikały w ekspresowym tempie, a zdarzało się nawet i tak, że chcąc sprostać oczekiwaniom fanów zespół w ciągu jednego dnia występował dwa razy.

Zapraszamy Państwa serdecznie już 23 sierpnia 2019 roku do Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku o godzinie 20.00. Cena biletu: 70 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl