Julia Pietrucha / From The Seaside - koncert

Julia Pietrucha / From The Seaside - koncert
Kompozycje nowe, smaganie niekiedy nadmorskim zimowym wiatrem, są wzbogacone o mocne brzmienia i przeplatane z delikatnymi balladami.
Gdzie?
Teatr Muzyczny Roma - Duża Scena
Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa
Kiedy?
16 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
69 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Julii Pietruchy, który odbędzie się w granicach trasy, o nazwie: "From The Seaside". Trasa ta będzie poprzedzona drugim albumem tej bardzo wrażliwej oraz utalentowanej artystki. Koncert będzie miał miejsce już 16-go kwietnia 2018 roku, w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma, znajdującym się przy ulicy Nowogrodzkiej 49. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 69 złotych.

Kompozycje nowe, smaganie niekiedy nadmorskim zimowym wiatrem, są wzbogacone o mocne brzmienia i przeplatane z delikatnymi balladami. Nie mogłoby, rzecz jasna, zabraknąć melodii folkowych, zabarwionych chwilami elektronicznymi elementami. Klimat ciągle jednak jest akustyczny. Dźwięki bardziej subtelne płynące z ukulele, na którym to artystka gra, pozwalają słuchaczom zatrzymać się choćby na moment i uciec od szarej codzienności w bardziej kolorowy świat dźwięków.

Do znanych świetnie instrumentów dołączyła mandolina oraz puzon. Julia Pietrucha do koncertowej współpracy zaprosiła natomiast tych samych świetnych muzyków, z którymi dwa lata temu zaczęła swoją podróż muzyczną. Premiera płyty otworzy trasę wiosenną, która rozpocząć ma się w Gdańsku, z racji tego, że jest inspirowana właśnie morzem.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Julia Pietrucha znana jest głównie jako serialowa aktorka, a także filmowa. W roku 2016, w kwietniu wydała samodzielnie swoją debiutancką płytę, pod tytułem: „Parsley" zainspirowaną swoją kilkumiesięczną podróżą, którą odbyła w Azji. Krążek zawierał piętnaście utworów autorskich w klimacie pop balladowym, ale z elementami muzyki folk oraz kojącymi brzmieniami ukulele. Płyta spotkała się ze świetnym przyjęciem krytyki oraz została scharakteryzowana jako zaskakująca oraz porywająca. Zatem po udanym debiucie pojawiło się zaproszenie na Festiwal Open’er, na którym pierwszy koncert Julii Pietruchy z wielkim entuzjazmem został przyjęty przez tysięczną publikę.

Singiel, noszący tytuł: „On My Own", który płytę promował już w kolejnych tygodniach, zagościł na stałe na Liście Przebojów Trzeciego Programu Polskiego Radia. Muzyczna Akademia Trójki zatem postanowiła uhonorować artystkę swą najważniejszą statuetką coroczną, czyli Mateuszem 2016, kategoria Muzyka Rozrywkowa/Debiut. Po zagranych kilku koncertach Julia Pietrucha wyruszyła w roku 2016, na jesieni, a także w roku 2017, na wiosnę w klubowe regularne już trasy koncertowe, które były jej wielkim sukcesem. Koncerty w większości wyprzedały się lotem błyskawicy, zaś zespół w licznych miastach, wystąpił po dwa razy w ten sam dzień.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl