Julia Pietrucha - Folk it! Tour
"Folk it! Tour"- to nazwa najnowszej trasy koncertowej Julii Pietruchy na którą zaprasza wszystkich fanów.
Gdzie?
Stary Maneż
Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
Kiedy?
15 grudnia 2019 od 19:00

Ukulele- to było na samym początku. Dźwięki ukulele towarzyszyły Julii w podróży wtedy, kiedy było smutni i kiedy dominowała radość, zagłuszały ciszę, były uzupełnieniem śpiewanych przez Pietruchę melodii. Następnie doszły kolejne instrumenty: perkusja, piano, gitara, skrzypce, mandolina czy kontrabas, a na koniec puzon. I tak doszło do powstania zespołu z którym Julia Pietrucha nagrała dwa piękne albumy, podróżowała po całym kraju, dając koncerty przez ostatnie trzy lata zrozumiała, że muzyka to jej miłość i pasja. Przychodzi jednak taki moment, kiedy chce się znów poczuć te emocje, które towarzyszyły początkom tej drogi dreszcze, które przeszywały ciało, kiedy siedząc na dywanie w samotności śpiewała tylko dla siebie.

"Folk it! Tour"- to nazwa najnowszej trasy koncertowej Julii Pietruchy na którą zaprasza wszystkich fanów. Marzenia trzeba spełniać. Podczas tej trasy Pietrucha po cichu, ze spokojem, opowie na nowo te historie, które zamknięte zostały na płytach pod tytułem "Parsley" oraz "Postcards From the Seaside".

Wiosna byłą bardzo udana, dlatego też Pietrucha wraca z nową odsłoną koncertową i ze zmienionym składem! Na scenie pojawi się wraz z multiinstrumentalistami wraz z którymi na nowo zaaranżowała znane już fanom i słuchaczom utwory. Czekają na Was także ciekawe niespodzianki i to nie tylko te repertuarowe. Julia Pietrucha znana jest szerszej publiczności jako serialowa oraz filmowa aktorka.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W roku 2016 w kwietniu samodzielnie wydała swoją debiutancką płytę zatytułowaną "Parsley", zainspirowaną trwającą kilka miesięcy wędrówką po Azji. Na płycie znajdziemy, aż piętnaście autorskich utworów- ballad w popowym klimacie z elementem folku oraz towarzyszącymi, iście kojącymi dźwiękami ukulele.

Jakiś czas po premierze pierwszego krążka, Julia przeniosła się nad morze, co było dla niej kolejną inspiracją do powstania utworów na drugą płytę, zatytułowaną "Postcards from the seaside". Grupę znanych nam już instrumentów powiększyła mandolina oraz puzon.

Już kilkanaście miesięcy Julia Pietrucha jeździ po Polsce ze swoimi koncertami i zaraża publiczność dobrą energią, śpiewając wyjątkowe, piękne piosenki. Zapraszamy serdecznie już 15 grudnia 2019 roku do Starego Maneżu w Gdańsku o godzinie 19.00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl