Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Julia Mii & Witek Niedojadło - koncert

Julia Mii & Witek Niedojadło - koncert
 
Ich jednym z największych osiągnięć jest wzięcie udziału w show muzycznym: Must be the music.
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?23 marca 2018 od 19:00
za ile?bezpłatnie

Julia Miesiączek i Witek Niedojadło jest to duet krakowski, który został założony w roku 2011. Główną inspiracją do grania razem była ich wspólna pasja, która skłaniała ich ku muzyce chilloutowej oraz akustycznej, a także wielce klimatycznej. Ich repertuar obejmuje numery zaczynając od Janis Joplin, Johna Lennona oraz Cyndi Lauper, poprzez Evę Cassidy i kończąc na utworach Eda Sheerana. Ich jednym z największych osiągnięć jest wzięcie udziału w show muzycznym: Must be the music.

Dotarli w nim do półfinału, stali się również ulubieńcami niejednego jurora i publiki, zaś wokalistka zespołu ogłoszona została najczęściej śpiewającą uczestniczką w drugiej edycji tego programu. W tamtym czasie grupa została doceniona oraz wyróżniona dzięki Dariuszowi Maciborkowi (RMF FM). Działalność muzyczna formacji przyniosła spore efekty w postaci licznych koncertów, przede wszystkim na pokazach mody, podczas ewentów firmowych. Natomiast Julia oraz Witek tworzą duet, ale nie tylko. Usłyszycie Państwo w ich wykonaniu słynne covery rozrywkowe, ale także muzykę autorską, która grana będzie również w trakcie koncertów na żywo.

Zapraszamy już 23-go marca 2018 roku, do Zakopanego, do Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Zaczynamy o godzinie 19:00, a wydarzenie jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl