Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jubileuszowy koncert Grażyny Łobaszewskiej

Jubileuszowy koncert Grażyny Łobaszewskiej
 
Na tym koncercie nie mogłoby zabraknąć niezapomnianych, wielkich przebojów
gdzie?Sala Widowiskoowa Centrum Kultury AGORA
Serbska 5A, 51-511 Wrocław
kiedy?19 listopada 2017 od 18:00
za ile?45 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie jedną z najwybitniejszych piosenkarek polskich, czyli Grażynę Łobaszewską. Artystka wraca na scenę, ponieważ obchodzi ona czterdziestolecie twórczej pracy.

Zatem zaprosimy Państwa już 19-go listopada, o godzinie 18:00, do wrocławskiej Sali Widowiskowej Centrum Kultury Agora. Tutaj właśnie będzie miał miejsce wspaniały koncert Grażyny Łobaszewskiej, przy akompaniamencie perkusyjnym oraz gitarowym. Na tym koncercie nie mogłoby zabraknąć niezapomnianych, wielkich przebojów, jak między innymi: "Brzydcy", "Za szybą", "Gdybyś", czy "Czas nas uczy pogody", a także dojrzałych tekstów napisanych przez Justynę Holm, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Wołka, Piotra Bukartyka, które to w nowych, świeżych aranżach odzyskają blask.

Publikę zachwycą nie jedynie wykony utworów, które zostały napisane specjalnie dla artystki przez najwybitniejszych krajowych kompozytorów rozrywkowej muzyki, ale również własne interpretacje jazzowych standardów, gospel, a także bardzo osobiste wersje pastorałek i kolęd pochodzących z całej kuli ziemskiej. Krytyka porównuje naszą wokalistkę do Billie Holiday i do Areth Franklin.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Od roku 2008 towarzyszy artystce formacja Ajagore, z Tczewa, która występuje w składzie, jak następuje: Sławomir Kornas - grający na basie oraz śpiewający, Maciej Kortas grający na gitarach, jak również Michał Szczeblewski - grający na perkusji. Współpraca ta owocuje niezliczoną ilością koncertów, a także nowym wydawnictwem, które jest poświęcone Czesławowi Niemenowi i nosi tytuł: "Dziwny jest".

Zapraszamy zatem na koncert Grażyny Łobaszewskiej, na który bilety w przedsprzedaży kosztują 45 złotych, natomiast w dzień koncertu 50 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl