Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Jozef Van Wissem - koncert

Jozef Van Wissem - koncert
 
Ostatnio równie często muzyk zajmuje się komponowaniem właśnie muzyki filmowej. Ma na swoim koncie szesnaście albumów solowych.
gdzie?Klub Hydrozagadka w Warszawie
11 Listopada 22, 03-436 Warszawa
kiedy?5 listopada 2017 od 20:00
za ile?45 zł

Jozef van Wissem pojawi się po raz kolejny w stolicy. Tym razem będzie to koncert, który promuje najnowszy album, pod tytułem: "Nobody Living Can Ever Make Me Turn Back". Artysta - Jozef Van Wissem jest lutnistą, kompozytorem, autorem filmowej muzyki, a w tym nagradzanej wiele razy (na przykład na Festiwalu Cannes) dźwiękowej ścieżki do filmu Jima Jarmuscha, noszącego tytuł: "Only Lovers Left Alive". Van Wissem koncertuje wręcz nieustannie, grywa na wielkich festiwalach, jak miedzy innymi: Primavera Sound, czy też All Tomorrow‘s Parties, a także na kameralnych, małych koncertach odbywających się w muzycznych klubach na całej kuli ziemskiej.

Już kilka lat Holender prowadzi współpracę z Jimem Jarmuschem. Wspólnie nagrali dwa krążki. Na płycie: "The Mystery of Heaven", rok 2012, gościnnie pojawiła się aktorka, nazwiskiem: Tilda Swinton, która odtwarzała rolę główną, w wyżej wspomnianym filmie: "Tylko kochankowie przeżyją". Jozef Van Wissem wykłada także na Harvardzie, Mills College oraz Wesleyan University. National Gallery, Londyn zleciła kompozytorowi skomponowanie dźwiękowej ścieżki, do filmu, pt.: "Ambasadorowie" Hansa Holbeina. Lutnista jest także odpowiedzialny za dźwiękową ścieżkę do komputerowej gry: "Sims Medieval". Ostatnio równie często muzyk zajmuje się komponowaniem właśnie muzyki filmowej. Ma na swoim koncie szesnaście albumów solowych.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 5-go listopada 2017 roku, do warszawskiego Klubu Hydrozagadka, znajdującego się przy ulicy 11 Listopada 22. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 45 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl